Fi dizisinin ilk üç bölümü yayınlandı, 4. bölüm ne zaman?

Azra Kohen’in Fi, Çi, Pi kitap üçlemesinden uyarlanan ‘Fi’ dizisinin ilk üç bölümü dizi severlerin karşısına çıktı. 4. bölümü şimdiden merak konusu olan dizide Serenay Sarıkaya, Ozan Güven ve Mehmet Günsur başrollerini paylaşıyorlar. Fi dizisinin 4. bölüm fragmanı yayınlandı mı, yeni bölümü ne zaman yayınlanacak? İşte, tüm detaylar!

Azra Kohen’in Fi, Çi, Pi kitap üçlemesinden uyarlanan ‘Fi’ dizisinin her bölümü 60 dakika olarak digital platform puhutv’den yayınlanmaya başladı.

‘Fi’ dizisinde Mehmet Günsür, Serenay Sarıkaya, Ozan Güven’le birlikte Büşra Develi ve Berrak Tüzünataç ta başrolleri paylaşıyor.


Fi dizisinin ilk üç bölümü yayınlandı, 4. bölüm ne zaman?

Fi yeni bölüm ne zaman?

Fi, Çi, Pi serisinin ilk halkası olan Fi dizisi, 1 Nisan Cumartesi gecesi ilk üç bölümüyle görücüye çıktı. Serenay Sarıkaya ve Mehmet Günsur’un cesur sahnelerinin damga vurduğu, oyunculuklarının dikkat çektiği Fi dizisinin 3. bölümü finalde kafalarda soru işareti bırakarak bitti.

Fi dizisinin ilk üç bölümü yayınlandı, 4. bölüm ne zaman?

Deniz, Can ve Duru arasında neler yaşanacağını merak eden izleyiciler, Fi’nin 4. bölüm fragmanını araştırmaya başladılar bile.

Fi’nin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Fi 4. bölüm ne zaman?

Fi dizisinin ilk üç bölümü yayınlandı, 4. bölüm ne zaman?

Fi dizisinin yeni fragmanı henüz yayınlanmadı.

Ay Yapım’ın yapımcılığını üstlendiği ve Mert Baykal’ın yönettiği Fi dizisi, 31 Mart 2017 tarihinde izleyicilerin karşısına çıktı. Azra Kohen’in yazdığı “Fi, Çi ve Pi” kitaplarından yola çıkarak senaryolaştırılan “Fi” dizisinin 4. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Dizinin 4. bölümünün 7 Nisan Cuma günü yayınlanması bekleniyor.


Fİ dizisinin konusu

Fi dizisinin ilk üç bölümü yayınlandı, 4. bölüm ne zaman?

Bir adam bir kadını sever ve dünya değişir. Ama hayatı kökten değiştiren, aşkı değil, aşkına ulaşabilmek için cesaret edebildikleridir. O kişiye duyduğu aşkın acımasızlığında öylesine büyük fırtınalar başlatır ki sonunda, dokunduğu her şeyi yıkar. Ve bazen… Hayatın kendini yenilemesi için önce her şeyin yıkılması şarttır.

Fi dizisinin ilk üç bölümü yayınlandı, 4. bölüm ne zaman?

Azra Kohen’in çok satan “Fi-Çi-Pi” üçlemesinden Nüket Bıçakçı tarafından senaryolaştırılan, başrollerinde Ozan Güven, Serenay Sarıkaya, Berrak Tüzünataç, Mehmet Günsür ve Büşra Develi’nin yer aldığı, tutkunun peşinden koşanların, yanma pahasına ateşe uçanların ve acıdan geçerek süregelen yaşama karşı dik duranların hikayesi puhutv de izleyici ile buluşuyor.

 

Fi Kitabı

Fi dizisinin ilk üç bölümü yayınlandı, 4. bölüm ne zaman?

Yazarı: Akilah – Azra Kohen

Arka Kapak Yazısı: Bu Hikayenin Sadece İnanılmaz Tarafları Gerçektir.


Fi, deneyimin içinde kaybolmak yerine korkmadan deneyime sahip olmanın yolculuğudur. İçinde bolca bulunan manipülasyon, seks, aldatma ve aldanma hikâyeleri belki herkesin dikkatini çekebilir ama gerçeklerden yola çıkılarak ulaşılmak istenen yerde sadece farkındalık vardır. Fi güzelliğin lanetlendiği, zekânın yağmalandığı, iyinin kurban edildiği ve kasaba kurnazlığıyla yönetilen bu gezegende, içine doğduğumuz bu kutsal hayatı kutlamak için yazılmıştır. Kendi potansiyelini keşfetme cesareti gösterebilmiş gerçek kişilere, çatlama cesareti gösterebilmiş tohumlara adanmıştır. Bir kişiye duyulan aşktan daha acımasız bir şey var mıdır? (Tanıtım Bülteninden)

Azra Kohen’in son kitabı Aeden’e Hollywood ilgisi


İndigo Dergisi Haber Merkezi | İndigo Dergisi, 18 yıldır yayın hayatında olan bağımsız bir medya kuruluşudur. İlkelerinden ödün vermeden tarafsız yayıncılık anlayışı ile çalışmaktadır. 2005 yılında kurulan İndigo Dergisi, indigodergisi.com web sitesi üzerinden tamamen dijital ortamda günlük yayın yapmaktadır. Aynı zamanda Türkiye’nin ilk internet haber dergisi olmakla birlikte, tüm yayın kadrosu ve okurlarıyla birlikte sürekli gelişmektedir. İndigo Dergisi’nin amacı; gidişatı ve tabuları sorgulayarak, kamuoyu oluşturarak farkındalık yaratmaktır. Vizyonu; okuyucularında sosyal sorumluluk bilinci geliştirerek toplumun olumlu yönde değişimine katkıda bulunmaktır. Temel değerleri; dürüst, sağduyulu, barışçıl ve sosyal sorumluluklarının bilincinde olmaktır. İndigo Dergisi, Türkiye’nin saygın İnternet yayınlarından biri olarak; iletişim özgürlüğünü halkın gerçekleri öğrenme hakkı olarak kabul etmekte; Basın Meslek İlkeleri ve Türkiye Gazetecileri Hak ve Sorumluluk Bildirgesi’ne uymayı taahhüt eder. İlaveten İnsan Hakları Evrensel Beyannamesi’ni benimsemekte ve yayın içeriğinde de bu bildiriyi göz önünde bulundurmaktadır. Buradan hareketle herkesin ırk, renk, cinsiyet, dil, din, siyasi veya diğer herhangi bir milli veya içtimai menşe, servet, doğuş veya herhangi diğer bir fark gözetilmeksizin eşitliğine ve özgürlüğüne inanmaktadır. İndigo Dergisi, Türkiye Cumhuriyeti çıkarlarına ters düşen; milli haysiyetimizi ve değerlerimizi karalayan, küçümseyen ya da bunlara zarar verebilecek nitelikte hiçbir yazıya yer vermez. İlkelerinden ödün vermeyen şeffaf yayıncılık anlayışını desteklemektedir. Herhangi bir çıkar grubu, örgüt, ideoloji, politik veya dini; hiçbir oluşumun parçası değildir. Köşe yazarlarımızın yazdıkları fikirler, kendi özgür düşünceleridir; İndigo Dergisi yayın politikası dahilinde değerlendirilir ve yayın ilkeleri ile çelişmediği müddetçe, düşünce ve ifade özgürlüğünü teşvik ederek yayına alınır. İndigo Dergisi, sunduğu tüm bilgilerin doğruluğunu teyit ve kontrol eder; bu bilgilerin geçerliliğine son derece önem verir.