PuhuTv Fi dizisinin 4., 5. ve 6. bölümlerini yayınladı

Uzun bir zamandır PuhuTv’den Fi dizisinin devamı için beklentiler devam ediyordu. Sonunda Fi dizisinin 4. bölüm, 5. bölüm ve 6. bölüm olmak üzere 3 bölüm bir arada 21 Nisan akşamı yayına alındı.

Fi dizisi ilk defa PuhuTv üzerinden 31 Mart tarihinde yayınlanmış ve ilk 3 bölümü rekor sayıda izlenmeye ulaşmıştı. Dizinin oyuncuları, senaryosu ve alışılagelmişin dışında olması izlenme oranını etkileyen en önemli faktör olmuş ve yeni bölümleri merakla beklenmeye başlanmıştı. Dizinin merakla beklenen 4., 5. ve 6. bölümlerinin fragmanları paylaşıldı ve 21 Nisan 21:00’da yayına alındı.

PuhuTv Fi dizisi

Ozan Güven, Serenay Sarıkaya ve Mehmet Günsur‘un başrollerini paylaştığı dizide Cem Yılmaz’ın da rol alacağı açıklandı. Ancak ünlü komedyenin nasıl bir karaktere hayat vereceği henüz belli değil. Dizinin 14 Nisan’da yayınlanması bekleniyordu fakat 21 Nisan akşamı yayına alındı.


Fi dizisi karakterleri

Azra Kohen’in çok satan kitapları olan Fi Çi Pi üçlemesinin ilk serisi Fi dizisinin ilk üç bölümü PuhuTv’de büyük ilgi gördü. Psikolojik mesajlar veren filmde Serenay Sarıkaya, çok hırslı bir dansçı olan “Duru” karakterine, Ozan Güven, “Can Manay” adında karanlık bir geçmişi olan psikoloğa, uzun süredir ekranlardan uzak olan Mehmet Günsur ise Duru’nun dans hocası aynı zamanda sevgisi Deniz’i canlandırıyor.


Fi dizisi konusu

Bir adam bir kadını sever ve dünya değişir. Ama hayatı kökten değiştiren, aşkı değil, aşkına ulaşabilmek için cesaret edebildikleridir. O kişiye duyduğu aşkın acımasızlığında öylesine büyük fırtınalar başlatır ki sonunda, dokunduğu her şeyi yıkar. Ve bazen… Hayatın kendini yenilemesi için önce her şeyin yıkılması şarttır.

Azra Kohen’in çok satan “Fi-Çi-Pi” üçlemesinden Nüket Bıçakçı tarafından senaryolaştırılan, başrollerinde Ozan Güven, Serenay Sarıkaya, Berrak Tüzünataç, Mehmet Günsür ve Büşra Develi’nin yer aldığı, tutkunun peşinden koşanların, yanma pahasına ateşe uçanların ve acıdan geçerek süregelen yaşama karşı dik duranların hikayesi puhutv‘de izleyici ile buluşuyor.

Azra Kohen’in Fi Kitabı

Azra Kohen'in son kitabı: 'Aeden'e Hollywood ilgisi


Fi, deneyimin içinde kaybolmak yerine korkmadan deneyime sahip olmanın yolculuğudur. İçinde bolca bulunan manipülasyon, seks, aldatma ve aldanma hikayeleri belki herkesin dikkatini çekebilir ama gerçeklerden yola çıkılarak ulaşılmak istenen yerde sadece farkındalık vardır. Fi güzelliğin lanetlendiği, zekanın yağmalandığı, iyinin kurban edildiği ve kasaba kurnazlığıyla yönetilen bu gezegende, içine doğduğumuz bu kutsal hayatı kutlamak için yazılmıştır. Kendi potansiyelini keşfetme cesareti gösterebilmiş gerçek kişilere, çatlama cesareti gösterebilmiş tohumlara adanmıştır. Bir kişiye duyulan aşktan daha acımasız bir şey var mıdır?

Fi dizisi 4. Bölüm’de Cem Yılmaz sürprizi