Goa’dan Geçen Yol: Fer İnsanoğlu imza günü

Yol, yolculukla başlıyor, sonra insan anlıyor ki yol hep devam ediyor. Durduğunda, hareket ettiğinde, zorlandığında, aktığında, gezdiğinde, inzivaya çekildiğinde… Yaşamın kendisinin yolculuk olduğunu öğreniyor kişi.

Goa'dan Geçen Yol

Goa’dan Geçen Yol: Fer İnsanoğlu

“Hayatın gerçeklerinin farkında olmadığın için
bu kadar mutlusun
dedi çocuk.

Hayatın gerçeklerinin farkında olmadığın için
bu kadar acı çekiyorsun
dedi kız. “

Goa'dan Geçen Yol

İlk tek başıma çıktığım yolculuk Hindistan’aydı. Bu yolculuğu yazdığım kitabım Goa’dan Geçen Yol, geçtiğimiz ay Yeni İnsan Yayınevi tarafından yayımlandı. 27 Mayıs 2017 günü saat 14.30’da Bağdat Caddesi, Gergedan Kitabevi‘nde, ertesi gün 28 Mayıs’ta da Kadıköy Çevre Festivali’nde yine saat 14.00’da imza ve söyleşi olacak. 10 ya da 11 Haziran’da ise Haydarpaşa Kitap Günleri’ndeyiz. Kesin bilgi için Yeni İnsan Yayınevi‘nin ya da kişisel bloğum olan Keşifkeş FB sayfasını takip edebilirsiniz.

Kitap ne hakkında derseniz, kısaca bir video ile özetleyeyim

Goa'dan Geçen Yol: Fer İnsanoğlu

"Yarın neler yaşayacağıma, vaktin neyle geçeceğine dair fikrim yok. Ve önü bilinmezlik arkası güvenli olan her an gibi, gelecek zamandan bir çekincem var. Herhangi bir şeye ilk adımını atarken tek başına, içinde bir yanın korku duyar; bilindik ve alışıldık bir önceki taşa geri adım atmak ister. O ilk korkuyu aşıp ilerleyince sanki önündeki yeniliği fetheder kişi.”

Yeni İnsan Yayınevi paylaştı: 22 Nisan 2017 Cumartesi

Kitap ve benim hakkımda detayları etkinlik sayfasından görebilirsiniz. Kitaba nereden ulaşırım derseniz tüm büyük kitap evlerine sorabilirsiniz. Her yerde yol devam ediyor. Gelenlerle yollarımız kesişmek üzere!

Utanç duvarı yıkılıyor: Manipülasyonun yönettiği seçimlerimiz

Önceleri kendimi tuhaf sanırdım. Kendimi tanıyıp sahiplendikçe bambaşka bir hayata uyandım. 'Normal'in yeni tanımı o zamanlar hayal edebileceklerimin ötesindeydi artık. Ve hayallerimin ötesine doğru ilerledikçe, gittikçe daha büyülü bir hal alan bir masalı yaşıyorum sanki.