Cumhurbaşkanlığı tarafından paylaşılan 15 Temmuz afişleri

Cumhurbaşkanlığı tarafından paylaşılan 15 Temmuz afişleri…

Cumhurbaşkanlığı tarafından paylaşılan 15 Temmuz afişleri...

Türkiye 15 Temmuz Darbe Girişimi’nin ilk yıl dönümünde hayatını kaybeden şehitlerini anıyor. Bu kapsamda Cumhurbaşkanlığı da bir hafta sürecek programlarla çeşitli törenler düzenleme kararı aldı. Diğer yandan Cumhurbaşkanlığı himayelerinde olan 15temmuzetkinlikleri.com web sitesinde 15 Temmuz darbe girişimini anlatan çeşitli afişler hazırladı.


Ancak hazırlanan bazı afişlerde Türk Silahlı Kuvvetleri’nin (TSK)’nın küçük düşürüldüğü algısı olduğu yorumları yapılıyor. Darbe girişiminin TSK’daki rütbeli subaylar tarafından da bastırıldığı hatırlatılan eleştirilerde, afişlerin yeniden tasarlanması istendi.


15 Temmuz afişleri:

cumhurbaşkanlığı 15 temmuz afişleri
İstanbul Çengelköy
Kızılay Ankara - 15 Temmuz afişleri
Kızılay Ankara – 15 Temmuz afişleri
cumhurbaşkanlığı 15 temmuz afişleri
İstanbul Büyükşehir Belediyesi – 15 Temmuz afişleri
cumhurbaşkanlığı 15 temmuz afişleri
Marmaris, Muğla – 15 Temmuz afişleri
cumhurbaşkanlığı 15 temmuz afişleri
Vatan Caddesi – 15 Temmuz afişi
cumhurbaşkanlığı 15 temmuz afişleri
15 Temmuz Şehitler Köprüsü – 15 Temmuz afişi
cumhurbaşkanlığı 15 temmuz afiş
Atatürk Havalimanı – 15 Temmuz afişi
cumhurbaşkanlığı 15 temmuz afiş
Cumhurbaşkanlığı Külliyesi – 15 Temmuz afişi
cumhurbaşkanlığı 15 temmuz afiş
Gölbaşı Özel Harekat Başkalığı, Ankara – 15 Temmuz afişi
cumhurbaşkanlığı 15 temmuz afiş
Taksim Meydanı, İstanbul – 15 Temmuz afişi
cumhurbaşkanlığı 15 temmuz afiş
Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM), Ankara – 15 Temmuz afişi
cumhurbaşkanlığı 15 temmuz afiş
Vatan Caddesi, İstanbul – 15 Temmuz afişi

15 Temmuz’da saldırı yapan helikopter pilotlarının ses kayıtları


Editor
İndigo Dergisi Haber Merkezi | İndigo Dergisi, 18 yıldır yayın hayatında olan bağımsız bir medya kuruluşudur. İlkelerinden ödün vermeden tarafsız yayıncılık anlayışı ile çalışmaktadır. 2005 yılında kurulan İndigo Dergisi, indigodergisi.com web sitesi üzerinden tamamen dijital ortamda günlük yayın yapmaktadır. Aynı zamanda Türkiye’nin ilk internet haber dergisi olmakla birlikte, tüm yayın kadrosu ve okurlarıyla birlikte sürekli gelişmektedir. İndigo Dergisi’nin amacı; gidişatı ve tabuları sorgulayarak, kamuoyu oluşturarak farkındalık yaratmaktır. Vizyonu; okuyucularında sosyal sorumluluk bilinci geliştirerek toplumun olumlu yönde değişimine katkıda bulunmaktır. Temel değerleri; dürüst, sağduyulu, barışçıl ve sosyal sorumluluklarının bilincinde olmaktır. İndigo Dergisi, Türkiye’nin saygın İnternet yayınlarından biri olarak; iletişim özgürlüğünü halkın gerçekleri öğrenme hakkı olarak kabul etmekte; Basın Meslek İlkeleri ve Türkiye Gazetecileri Hak ve Sorumluluk Bildirgesi’ne uymayı taahhüt eder. İlaveten İnsan Hakları Evrensel Beyannamesi’ni benimsemekte ve yayın içeriğinde de bu bildiriyi göz önünde bulundurmaktadır. Buradan hareketle herkesin ırk, renk, cinsiyet, dil, din, siyasi veya diğer herhangi bir milli veya içtimai menşe, servet, doğuş veya herhangi diğer bir fark gözetilmeksizin eşitliğine ve özgürlüğüne inanmaktadır. İndigo Dergisi, Türkiye Cumhuriyeti çıkarlarına ters düşen; milli haysiyetimizi ve değerlerimizi karalayan, küçümseyen ya da bunlara zarar verebilecek nitelikte hiçbir yazıya yer vermez. İlkelerinden ödün vermeyen şeffaf yayıncılık anlayışını desteklemektedir. Herhangi bir çıkar grubu, örgüt, ideoloji, politik veya dini; hiçbir oluşumun parçası değildir. Köşe yazarlarımızın yazdıkları fikirler, kendi özgür düşünceleridir; İndigo Dergisi yayın politikası dahilinde değerlendirilir ve yayın ilkeleri ile çelişmediği müddetçe, düşünce ve ifade özgürlüğünü teşvik ederek yayına alınır. İndigo Dergisi, sunduğu tüm bilgilerin doğruluğunu teyit ve kontrol eder; bu bilgilerin geçerliliğine son derece önem verir.