Game of Thrones 7. sezon 2. bölüm

Geçen hafta yayınlanan Game of Thrones’un yedinci sezonunun ikinci bölümü birkaç saat önce HBO kanalında yayınlanadı. Game of Thrones 7. sezon 2. bölüm internetten altyazılı olarak nasıl izlenebilir? Game of Thrones’u yasal olarak izlemek için hangi yöntem izlenebilir?

David Benioff ve D. B. Weiss tarafından yaratılan Game of Thrones dünya genelinde  pek çok ülkeden izleniyor. 7. sezon, diğer sezonların aksine yedi bölümden oluşuyor. Game of Thrones dizisinin yedinci sezon ikinci bölümü 24 Temmuz 2017 saat 04.00 sıralarında yayına girdi.

Game of Thrones 7. sezon 2. bölümünden kareler, “Stormborn” adlı yeni bölümde yaşanacaklara dair ipuçları veriyor.


Game of Thrones 7. sezon 2. bölümünden yeni fotoğraflar yayınlandı.

HBO’ya göre dizinin “Stormborn” adlı yeni bölümünde Daenerys (Emilia Clarke) beklenmedik bir ziyaretçiyle karşılaşacak.

Jon Snow (Kit Harington) bir ayaklanmayla karşı karşıya kalacak.

Tyrion (Peter Dinklage) Westeros’un ele geçirilme planları yapacak.

Dizinin ikinci bölümünü Bryan Cogman yazdı, Mark Mylod yönetti.

Game of Thrones 7. sezon 2. bölüm

Game of Thrones’un yeni sezonunun ikinci bölümü yayınlandı, Twitter’da heyecan dolu paylaşımlar yapılmaya başladı. Game Of Thrones’u orijinal kanalı olan HBO’da izleyemeyenler, internetten Türkçe altyazılı olarak nasıl izleyeceğini merak ediyor. İşte Game of Thrones’un internet üzerinden nasıl izleneceğine dair detaylar.

Game of Thrones internet üzerinden nasıl izlenecek?


Game of Thrones’u Türkiye’den izlemek için beIN Series Sci-Fi kanalını kullanabilirsiniz. İnternet üzerinden altyazılı ya da Türkçe dublaj seçenekleriyle izlemek için beIN Connect’e bağlanabilirsiniz. Game Of Thrones’u yasal yollardan izlemenin tek yöntemi bu şekilde.

Fi Çi Pi üçlemesinin yaratıcısı Azra Kohen’in efsane konuşması