Bir İhanet Bir Cinayet: Didem Ata Yüzügüllü

İhanete uğramış bir doktor, başından geçenleri psikiyatristine anlatır. Bir doktorun kendisiyle ve hayatla olan hesaplaşmasını okuyacağınız Didem Ata Yüzügüllü’nün “Bir İhanet Bir Cinayet” isimli romanı tüm kitapçılarda!

Bir İhanet Bir Cinayet: Didem Ata Yüzügüllü

“İşler nasıl bu noktaya geldi, onu bulmaya çalışıyordum. Hayatının baharında bir kadın öldürüldü. Ardında küçücük bir çocuk bıraktı. Ayrıca aynı kadın, başkasının evliliğine de zarar vermeye çalıştı. Verdi de! Son derece normal gibi görünen hayatlarımız, bir anda alt üst oldu.”

Her şeyin yolunda gittiğini sandığınız bir anda, bir bakarsınız hayatınız tepetaklak olmuştur. Bundan daha kötüsü olamaz derken, hayat sizinle dalga geçer gibi daha kötüsünün olabileceğini gösterir.


Biten evliliğinin ardından üzülürken, kahramanımızın başına hiç beklemediği olaylar gelir. Çözülmeyi bekleyen bir cinayet, her şeyden habersiz çocuklar, eşiyle ilgili çözemediği sorunlar derken, işler giderek karışır.

İndigo Dergisi yazarı Didem Ata Yüzügüllü’nün ilk kitabı Bir İhanet Bir Cinayet çıktı.

bir ihanet bir cinayet bir İhanet bir cinayet didem yüzügüllü

Yazar Didem Yüzügüllü, ilk kitabına başlama hikayesini şöyle anlatıyor:

“Yazmaya ilk başladığımda, sanki gözlerim bağlı bir şekilde, bilinmezliklerle dolu bir labirente girmiş gibiydim. Gözlerim açık olsa bile çıkış yolunu bulabileceğim şüpheliydi. Ama en başta kendim inandım başaracağıma… Yazmaya gönül vermiştim bir kere, ötesi yoktu. Hayalimde canlandırdığım karakterlerle yaşadım aylarca… Yüreklere dokunan, her bölümünde ayrı bir tat bulacağınız bir roman olsun istedim. Bunun için çabaladım.

Bu kitap, benim için güzel bir başlangıç oldu… Birlikte nice güzel yolculuklara çıkacağımızı umuyorum.”


‘Bir İhanet Bir Cinayet’ isimli romana ulaşabileceğiniz adresler: 

KitapyurduD&RBKM Kitap – idefix


Editor
İndigo Dergisi Haber Merkezi | İndigo Dergisi, 18 yıldır yayın hayatında olan bağımsız bir medya kuruluşudur. İlkelerinden ödün vermeden tarafsız yayıncılık anlayışı ile çalışmaktadır. 2005 yılında kurulan İndigo Dergisi, indigodergisi.com web sitesi üzerinden tamamen dijital ortamda günlük yayın yapmaktadır. Aynı zamanda Türkiye’nin ilk internet haber dergisi olmakla birlikte, tüm yayın kadrosu ve okurlarıyla birlikte sürekli gelişmektedir. İndigo Dergisi’nin amacı; gidişatı ve tabuları sorgulayarak, kamuoyu oluşturarak farkındalık yaratmaktır. Vizyonu; okuyucularında sosyal sorumluluk bilinci geliştirerek toplumun olumlu yönde değişimine katkıda bulunmaktır. Temel değerleri; dürüst, sağduyulu, barışçıl ve sosyal sorumluluklarının bilincinde olmaktır. İndigo Dergisi, Türkiye’nin saygın İnternet yayınlarından biri olarak; iletişim özgürlüğünü halkın gerçekleri öğrenme hakkı olarak kabul etmekte; Basın Meslek İlkeleri ve Türkiye Gazetecileri Hak ve Sorumluluk Bildirgesi’ne uymayı taahhüt eder. İlaveten İnsan Hakları Evrensel Beyannamesi’ni benimsemekte ve yayın içeriğinde de bu bildiriyi göz önünde bulundurmaktadır. Buradan hareketle herkesin ırk, renk, cinsiyet, dil, din, siyasi veya diğer herhangi bir milli veya içtimai menşe, servet, doğuş veya herhangi diğer bir fark gözetilmeksizin eşitliğine ve özgürlüğüne inanmaktadır. İndigo Dergisi, Türkiye Cumhuriyeti çıkarlarına ters düşen; milli haysiyetimizi ve değerlerimizi karalayan, küçümseyen ya da bunlara zarar verebilecek nitelikte hiçbir yazıya yer vermez. İlkelerinden ödün vermeyen şeffaf yayıncılık anlayışını desteklemektedir. Herhangi bir çıkar grubu, örgüt, ideoloji, politik veya dini; hiçbir oluşumun parçası değildir. Köşe yazarlarımızın yazdıkları fikirler, kendi özgür düşünceleridir; İndigo Dergisi yayın politikası dahilinde değerlendirilir ve yayın ilkeleri ile çelişmediği müddetçe, düşünce ve ifade özgürlüğünü teşvik ederek yayına alınır. İndigo Dergisi, sunduğu tüm bilgilerin doğruluğunu teyit ve kontrol eder; bu bilgilerin geçerliliğine son derece önem verir.