Bir İhanet Bir Cinayet: Didem Ata Yüzügüllü

İhanete uğramış bir doktor, başından geçenleri psikiyatristine anlatır. Bir doktorun kendisiyle ve hayatla olan hesaplaşmasını okuyacağınız Didem Ata Yüzügüllü’nün “Bir İhanet Bir Cinayet” isimli romanı tüm kitapçılarda!

Bir İhanet Bir Cinayet: Didem Ata Yüzügüllü

“İşler nasıl bu noktaya geldi, onu bulmaya çalışıyordum. Hayatının baharında bir kadın öldürüldü. Ardında küçücük bir çocuk bıraktı. Ayrıca aynı kadın, başkasının evliliğine de zarar vermeye çalıştı. Verdi de! Son derece normal gibi görünen hayatlarımız, bir anda alt üst oldu.”

Her şeyin yolunda gittiğini sandığınız bir anda, bir bakarsınız hayatınız tepetaklak olmuştur. Bundan daha kötüsü olamaz derken, hayat sizinle dalga geçer gibi daha kötüsünün olabileceğini gösterir.


Biten evliliğinin ardından üzülürken, kahramanımızın başına hiç beklemediği olaylar gelir. Çözülmeyi bekleyen bir cinayet, her şeyden habersiz çocuklar, eşiyle ilgili çözemediği sorunlar derken, işler giderek karışır.

İndigo Dergisi yazarı Didem Ata Yüzügüllü’nün ilk kitabı Bir İhanet Bir Cinayet çıktı.

bir ihanet bir cinayet bir İhanet bir cinayet didem yüzügüllü

Yazar Didem Yüzügüllü, ilk kitabına başlama hikayesini şöyle anlatıyor:

“Yazmaya ilk başladığımda, sanki gözlerim bağlı bir şekilde, bilinmezliklerle dolu bir labirente girmiş gibiydim. Gözlerim açık olsa bile çıkış yolunu bulabileceğim şüpheliydi. Ama en başta kendim inandım başaracağıma… Yazmaya gönül vermiştim bir kere, ötesi yoktu. Hayalimde canlandırdığım karakterlerle yaşadım aylarca… Yüreklere dokunan, her bölümünde ayrı bir tat bulacağınız bir roman olsun istedim. Bunun için çabaladım.

Bu kitap, benim için güzel bir başlangıç oldu… Birlikte nice güzel yolculuklara çıkacağımızı umuyorum.”


‘Bir İhanet Bir Cinayet’ isimli romana ulaşabileceğiniz adresler: 

KitapyurduD&RBKM Kitapidefix