Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın şeritli iftar sofrası dikkat çekti

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın katıldığı İstanbul’daki Doğu ve Güneydoğu Sivil İrade Platformu iftar programında şeritli iftar sofrası dikkat çekti. 

Cumhurbaşkanı Erdoğan şeritli iftar sofrasıCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın bulunduğu protokol masasının etrafı bir şeritle çevrilerek halkın yanına yaklaşması engellendi. 

İstanbul Valiliğinin paylaştığı fotoğraflar, İstanbul’da Doğu ve Güneydoğu Sivil İrade Platformunca düzenlenen iftar programında çekildi. Programa katılan AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın masası ile yurttaşların arasına şerit çekilmesi dikkat çekti.Görseli sosyal medya hesabından yayımlayan İstanbul Valiliği, “Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan, Doğu ve Güneydoğu Sivil İrade Platformunca düzenlenen iftar programına katıldı” mesajını paylaştı. Fotoğrafı gören vatandaşlar iftar yemeğindeki uygulamaya tepki gösterdi.

İşte İstanbul Valiliği resmi Twitter hesabından paylaşılan o fotoğraflar:

cumhurbaşkanı recep tayyip erdoğan şeritli iftar sofrası

Sosyal medyadan şeritli iftar tepkileri:

Muharrem İnce’nin iftar fotoğrafı

muharrem ince iftar fotoğrafı


Diğer yandan Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce ise illerde düzenlediği mitingler sırasında halkla birlikte iftar yapmayı tercih ediyor. İnce halkla sohbet ederek sorunlarını dinliyor.

6 araştırma şirketinden son seçim anketleri