Cem Yılmaz, Bahçeli’ye cevap verdi: Ben bir halk kahramanı değilim

Cem Yılmaz, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin “Cem Yılmaz’ı bundan sonra sevemem” açıklamasına cevap verdi: Ben bir halk kahramanı değilim. Herkes herkesi sevsin. Sevemeyen gayret etsin.

Cem Yılmaz kendisini artık sevmem diyen devlet Bahçeli cevap

Yüksek Seçim Kurulu’nun İstanbul seçimlerini yenileme kararı almasının ardından Cem Yılmaz Twitter hesabından yaptığı payaşımda şunları ifade etmişti:

“Seçimleriniz iptal edilmiştir… Peki! Biraz daha izahat istiyor ama yok. Çok üzücü bir durum… Bunu memleketimiz hak etmiyor… Bir daha oy kullanmak çok büyük bir zahmet olmayacak, gidip vazifemizi yapacağız. Akıl almaz ama gerçek… Acı bir gerçek.”


Bahçeli: Cem Yılmaz’ı bundan sonra sevmem

Cem Yılmaz’a tepki gösteren MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, “Cem Yılmaz’ı bundan sonra sevemem” açıklamasında bulundu.

Cem Yılmaz: Herkes herkesi sevsin, sevmeyen gayret etsin

Usta komedyen bu açıklamaya Twitter hesabından cevap verdi. Nevşehir Belediye Başkanı Rasim Arı’nın da İmamoğlu lehine mesaj atan sanatçılara bir daha programlarında yer vermeyeceklerine dair yaptığı açıklamayı da hatırlatan Yılmaz’ın yazdıkları şöyleydi:


“Sevgili dostlar, ben bir halk kahramanı değilim, bir komedyenim, haddim hududum belli… Benim memleketimle ilgili hayalim herkes herkesi sevsin, sevmeyen gayret etsin, şeklindedir… Nevşehir belediyesindeki dostumuz da ne zaman Nevşehir’e bir faydam dokunacaksa çağırsın gelirim :)”

Bahçeli: İmamoğlu’nun her şey çok güzel olacak sloganı çok yanlış