Erdoğan’ın manevi kızı, İmamoğlu’na destek olduğu için bıçaklandı

Erdoğan’ın manevi kızı Göknur Damat, Ekrem İmamoğlu’na destek olduğu için önce hakaretlere maruz kaldı. Ardından “Sen misin o cesur yürek” diyen bir kişi tarafından bıçaklandı. İmamoğlu, Göknur Damat’a geçmiş olsun ziyaretinde bulundu.

Ekrem İmamoğlu’na destek veren Göknur Damat, “Sen misin cesur yürek” diyen bir kişi tarafından bıçaklandı. Olayı duyan İmamoğlu Damat’a geçmiş olsun ziyaretinde bulundu.

Meme kanseri tedavisi gören ve KOSGEB’ten çektiği kredi ile makyaj stüdyosu açan ve kanserle mücadelesi nedeniyle Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından manevi kızı ilan edilen Göknur Damat, sosyal medya hesabında Ekrem İmamoğlu için “Her şey çok güzel olacak” diye paylaşım yapıp İmamoğlu’na destek için 20 TL para yatırdı.


Önce hedef gösterildi, sonra bıçaklandı

Paylaşımının ardından AKP’li hesaplar tarafından hedef gösterilen Göknur Damat, dün ölümle burun buruna geldi.

Akşam saatlerinde “Sen misin o cesur yürek” diyen bir kişi tarafından baldırından bıçaklandı. Hafif yaralanan Damat’a saldıran şahıs ise henüz yakalanamadı. Polis merkezinde ifade veren Damat’ın sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.

Bazı troller, kanserli genç kıza “Sen halâ gebermedin mi” diye mesaj attı.

Erdoğan ın manevi kızı, ekrem İmamoğlu na bağış yaptığı için bıçaklandı

“Cumhurbaşkanı Erdoğan bana manevi kızım dedi, Külliye’ye davet etti. Ben parti tutmam, kişi tutarım.”

Erdoğan’ın manevi kızı Göknur Damat şöyle konuştu:

“Üç gündür sinirimden ağlıyorum. Sayın Cumhurbaşkanı beni, kanser konusundaki çalışmalarımdan dolayı Külliye’ye de davet etti. Beraber fotoğraf çektirdik. ‘Manevi Kızım’ dedi. Ben asla parti tutmam. Kişi tutarım. Neden bu kadar rahatsız oldular? Ben kendi, iradem ve aklımla hareket ediyorum. Böylesine hakaret dolu paylaşım yapanlardan şikayetçi olacağım.”


Göknur Damat, sosyal medya hesabında “Herşey çok güzel olacak” diye paylaşım yapıp, Ekrem İmamoğlu’na destek için de 20 TL bağışta bulunmuştu. Göknur Damat, kendisine başta Kemal Kılıçdaroğlu olmak üzere bazı siyasilerin telefon ederek geçmiş olsun dileklerinde bulunduğunu söyledi.

Gökhan Özoğuz: İmamoğlu, bugünün Atatürküdür