Kerimcan Durmaz skandal video için özür diledi

Sosyal medya fenomeni ve DJ Kerimcan Durmaz geçen günlerde sosyal medya hesabından paylaştığı müstehcen görüntü ile tepki çekmişti. Durmaz, sosyal medya hesabından bir video yayımlayarak, konuyla ilgili olarak açıklama yaptı.

Sosyal medya fenomeni ve DJ Kerimcan Durmaz geçen günlerde sosyal medya hesabından paylaştığı müstehcen görüntü ile tepki çekmişti.

Kerimcan Durmaz, sosyal medya hesabından bir video yayımlayarak, konuyla ilgili olarak açıklama yaptı.


Kerimcan Durmaz yayınladığı videoda şöyle konuştu:

“Günlerdir çok üzgünüm ve yaşadığım bu olayla ilgili birkaç şey söylemek istiyorum. Beni takip eden başta ailem olmak üzere bütün küçük kardeşlerimden, büyüklerimden ve böyle bir şey izlemek zorunda kalan herkesten çok özür diliyorum. O kadar utanıyorum ve o kadar mahcubum ki…

Aslında ne diyeceğimi bilemiyorum. Yaşadığım bu talihsiz olaydan kendime birçok ders çıkardım ve aslında aile kavramının ne kadar değerli olduğunu bir kez daha anladım. Tekrar herkesten bir kez daha özür diliyorum.”

Kerimcan Durmaz skandal video için özür diledi

NE OLMUŞTU?

Yaptığı her hareketle çok konuşulan sosyal medya fenomeni Kerimcan Durmaz, “uçakta mastürbasyon yaparken çektiği görüntüyü Instagram hesabından paylaştığı” iddiasına ilişkin açıklama yapmıştı.


Instagram’da 3 milyon takipçisi olan ve takipçilerinin büyük kısmını 18 yaşından küçük sosyal medya kullanıcılarının oluşturduğu fenomen Durmaz, mastürbasyon videosunu sansürsüz bir şekilde Instagram hesabının hikaye bölümünde takipçileriyle paylaşmıştı. Durmaz kısa süre sonra videoyu sosyal medya hesabından kaldırmış olmasına rağmen, skandal görüntüler kısa süre içerisinde internette yayılmıştı.

Yazıklar olsun!

Sosyal medya fenomeni Kerimcan paylaştığı skandal görüntülere, “Bana bakın” notunu ekledi. Kerimcan’ın videosunu izleyen birçok takipçisi ise Kerimcan’a büyük tepki göstermişti.

Videoya yorum yapan bir sosyal medya kullanıcısı, “Yazıklar olsun seni bu ülkede ünlü yapan insanlara. Takipçilerinin birçoğu daha reşit olmayan küçük çocuklar.” ifadelerini kullanmıştı.

“Cezai yollara başvuracağım”


Görüntünün kendisine ait olmadığınıi mesaj olarak geldiğini iddia eden Durmaz, mesaj yoluyla avukatına iletmek isterken yanlışlıkla hikaye olarak paylaştığını belirtti.

Kerimcan Durmaz Instagram’da mastürbasyon videosu paylaştı