Hepimiz Birimiz tiyatro oyunu CSA Alternatif Sahne’de

Kemal Alper Burak’ın yazdığı, Hasan Çağdaş Kılıç’ın yönettiği, Genel Sanat Yönetmenliğini Tanya Aksu Gökdeniz’in yaptığı, Tuncay Kaynak, Tuna Gürçoşkun ve Gökhan Eryılmaz’ın oynadığı “Hepimiz Birimiz” adlı oyun tiyatroseverlerle buluştu.

Hepimiz Birimiz tiyatro oyunu CSA Alternatif Sahne şişli bomonti avm
Hepimiz Birimiz tiyatro oyunu CSA Alternatif Sahne’de

Aldatma üzerine güzel bir komedi oyunu olan “Hepimiz Birimiz” aynı zamanda izleyenleri güldürürken düşündürmeyi de başarmış bir oyun olarak izleyicisinden olumlu not aldı.

İlk gösterimini Şişli Bomonti Park AVM‘de bulunan CSA Alternatif Sahne‘de gerçekleştirilen ilk gösterimde izleyiciler Devrialem oyuncularını dakikalarca ayakta alkışladılar.

Hepimiz Birimiz tiyatro oyunu konusu

Hepimiz Birimiz tiyatro oyunu CSA Alternatif Sahne'de

Kendilerine ait olmayan her şeyi çalarak mutluluklar elde etmeye çalışan üç insan…

Modern çağın yarattığı insan rakip tanımaz bir hale dönüşmüştür.

Aşk, para ve dostluk…

Metin, Nuri ve Aysel; hepsi hak ettiğine inandığı şeyleri çalmışlardır birbirlerinden.

Tuna Gürcoşkun
Tuna Gürcoşkun

Mutluluk ve haz kavramlarını birbirine karıştırarak, yaşananları çabucak unutacak, “Hayat işte” diyerek yaşamın yoğunluğu içinde yeni yollar arayacaklardır.

Hepimiz Birimiz tiyatro oyunu künye
Fotoğraflar: Nergis Dünya

Künye

  • Tür: Komedi (2 perde)
  • Oyuncular: Tuncay Kaynak, Gökhan Eryılmaz, Tuna Gürcoşkun, Hasan Fehmi Gökdeniz
  • Yazar: Kemal Alper Burak
  • Yönetmen: Hasan Çağdaş Kılıç
  • Sanat Yönetmeni: Tanya Aksu Gökdeniz
  • Dekor Tasarım: Gülşah Uysalol
  • Işık Tasarımı: Hüseyin Bakadur

Seanslar

12.10.2019 Cumartesi / 20:30
CSA Alternatif Sahne / İstanbul

23.10.2019 Çarşamba / 20:30
CSA Alternatif Sahne / İstanbul

Bilet almak için tıklayınız

Kültür Sanat haberleri

Editor
İndigo Dergisi Haber Merkezi | İndigo Dergisi, 18 yıldır yayın hayatında olan bağımsız bir medya kuruluşudur. İlkelerinden ödün vermeden tarafsız yayıncılık anlayışı ile çalışmaktadır. 2005 yılında kurulan İndigo Dergisi, indigodergisi.com web sitesi üzerinden tamamen dijital ortamda günlük yayın yapmaktadır. Aynı zamanda Türkiye’nin ilk internet haber dergisi olmakla birlikte, tüm yayın kadrosu ve okurlarıyla birlikte sürekli gelişmektedir. İndigo Dergisi’nin amacı; gidişatı ve tabuları sorgulayarak, kamuoyu oluşturarak farkındalık yaratmaktır. Vizyonu; okuyucularında sosyal sorumluluk bilinci geliştirerek toplumun olumlu yönde değişimine katkıda bulunmaktır. Temel değerleri; dürüst, sağduyulu, barışçıl ve sosyal sorumluluklarının bilincinde olmaktır. İndigo Dergisi, Türkiye’nin saygın İnternet yayınlarından biri olarak; iletişim özgürlüğünü halkın gerçekleri öğrenme hakkı olarak kabul etmekte; Basın Meslek İlkeleri ve Türkiye Gazetecileri Hak ve Sorumluluk Bildirgesi’ne uymayı taahhüt eder. İlaveten İnsan Hakları Evrensel Beyannamesi’ni benimsemekte ve yayın içeriğinde de bu bildiriyi göz önünde bulundurmaktadır. Buradan hareketle herkesin ırk, renk, cinsiyet, dil, din, siyasi veya diğer herhangi bir milli veya içtimai menşe, servet, doğuş veya herhangi diğer bir fark gözetilmeksizin eşitliğine ve özgürlüğüne inanmaktadır. İndigo Dergisi, Türkiye Cumhuriyeti çıkarlarına ters düşen; milli haysiyetimizi ve değerlerimizi karalayan, küçümseyen ya da bunlara zarar verebilecek nitelikte hiçbir yazıya yer vermez. İlkelerinden ödün vermeyen şeffaf yayıncılık anlayışını desteklemektedir. Herhangi bir çıkar grubu, örgüt, ideoloji, politik veya dini; hiçbir oluşumun parçası değildir. Köşe yazarlarımızın yazdıkları fikirler, kendi özgür düşünceleridir; İndigo Dergisi yayın politikası dahilinde değerlendirilir ve yayın ilkeleri ile çelişmediği müddetçe, düşünce ve ifade özgürlüğünü teşvik ederek yayına alınır. İndigo Dergisi, sunduğu tüm bilgilerin doğruluğunu teyit ve kontrol eder; bu bilgilerin geçerliliğine son derece önem verir.