Atiye dizisi fragmanı yayınlandı: Beren Saat ve Mehmet Günsür başrolde

Netflix Türkiye’nin ikinci yapımı Atiye dizisi için ilk fragmanı yayınlandı. Oyuncu kadrosunda Beren Saat, Mehmet Günsür, Metin Akdülger, Melisa Şenolsun, Başak Köklükaya, Civan Canova ve Tim Seyfi gibi isimlerin yer aldığı dizi, 27 Aralık’ta gösterime giriyor.

Atiye dizisi fragmanı yayınlandı: Beren Saat ve Mehmet Günsür başrolde
Atiye dizisi fragmanı yayınlandı: Beren Saat ve Mehmet Günsür başrolde

Netflix Türkiye‘nin ikinci orijinal dizisi olacak olan Atiye‘nin yayın tarihi belli olduğunu sizlere geçtiğimiz günlerde aktarmıştık. Oldukça kısa bir süre sonra yayınlanacak olmasına rağmen dizinin herhangi bir fragman veya Teaser‘ı paylaşılmamıştı.

Bugün ise 27 Aralık tarihinde Netflix izleyicileriyle buluşacak olan Netflix Türkiye’nin ikinci orijinal dizisi Atiye’nin 50 saniyelik bir Teaser’ı yayınlandı. Oldukça ilginç bir konuya sahip olan Atiye, genç ve güzel bir ressamın sürükleyici ve mistik hikayesini konu alıyor.

Dizinin başrollerinde Beren Saat ve Mehmet Günsür‘un yer aldığını ve kadrosunda Metin AkdülgerMelisa Şenolsun, Tim Seyfi, Başak Köklükaya, Civan Canova ve Meral Çetinkaya gibi isimlerin bulunduğunu da ekleyelim.

Dizinin yayınlanmasına 1 aydan kısa bir süre kaldığı düşünüldüğünde önümüzdeki dönemlerde başka fragman ve Teaser’lar ile karşılaşabileceğimizi de ekleyelim. Netflix’in kendi YouTube hesabı tarafından paylaşılan videoyu aşağıda bulabilirsiniz.

Atiye dizisi konusu

Genç ve güzel bir ressam olan Atiye, ailesi ve sevgilisi Ozan ile İstanbul’da sade ve mutlu bir hayat sürmektedir, ta ki dünyanın en eski tapınağı Göbeklitepe’de yapılan bir keşifle hayatı değişene kadar.

Bölgedeki kazı çalışmalarını yürüten arkeolog Erhan, Atiye ile Göbeklitepe arasındaki mistik ilişkiyi gözler önüne seren bir sembol keşfeder. Atiye ona bambaşka bir kapı açan bu gizemli olayın peşine düşerek antik tapınakta geçmişini aramaya karar verir.

Bu gizem perdesi aralandıkça Atiye’nin karşısına çıkan olaylar ona geçmişle geleceği, gerçek ile ruhani arasındaki her şeyi sorgulatacaktır.

Atiye’nin teaser’ı yayınlandı