Kemal Özkiraz (Avrasya Araştırma): AKP 2020’de bölünecek

Avrasya Araştırma Şirketi’nin Başkanı Kemal Özkiraz, AKP’ye yönelik tahminlerde bulundu: AKP bırakın secim kazanmayı meclise girerse şükredecek. 2020-2022 arasında mutlaka bölünecek.

avrasya araştırma kemal özkiraz akp 2020 bölünecek
Kemal Özkiraz (Avrasya Araştırma): AKP 2020’de bölünecek

AKP’nin hızla oy kaybettiğini yazan Özkiraz, iktidar partisinde hızlı bir şekilde istifaların olacağına vurgu yaptı, Ali Babacan ve Ahmet Davutoğlu tarafından kurulacak partilerin de AKP tabanından oy alacağını savundu.

Kemal Özkiraz’ın paylaşımları şöyle:


1- Enseyi karartmayın bu günler geçecek.

2- AKP bırakın secim kazanmayı meclise girerse şükredecek.

3- AKP 2020-2022 arasında mutlaka bölünecek

4- 20 – 30’lu hatta 50 – 60’lı istifalar olacak (2020 sonu ile 2022 arasında)

5- Geriye sadece posası kalacak ve DSP Gibi bir anda çakılacak.

6- MHP mi? O hep kazanır, ana muhalefet olacak.


7- Bu günler herkese ders olacak, demokratik bir parlamenter sistem kurulacak.

Pegasus Hava Yolları’ndan 11 Euro’ya yurt dışı uçak bileti


Editor
Haber Merkezi ▪ İndigo Dergisi, 18 yıldır yayın hayatında olan bağımsız bir medya kuruluşudur. İlkelerinden ödün vermeden tarafsız yayıncılık anlayışı ile çalışmaktadır. Amacı; gidişatı ve tabuları sorgulayarak, kamuoyu oluşturarak farkındalık yaratmaktır. Vizyonu; okuyucularında sosyal sorumluluk bilinci geliştirerek toplumun olumlu yönde değişimine katkıda bulunmaktır. Temel değerleri; dürüst, sağduyulu, barışçıl ve sosyal sorumluluklarının bilincinde olmaktır. İndigo Dergisi, Türkiye’nin saygın İnternet yayınlarından biri olarak; iletişim özgürlüğünü halkın gerçekleri öğrenme hakkı olarak kabul etmekte; Basın Meslek İlkeleri ve Türkiye Gazetecileri Hak ve Sorumluluk Bildirgesi’ne uymayı taahhüt eder. İlaveten İnsan Hakları Evrensel Beyannamesi’ni benimsemekte ve yayın içeriğinde de bu bildiriyi göz önünde bulundurmaktadır. Buradan hareketle herkesin ırk, renk, cinsiyet, dil, din, siyasi veya diğer herhangi bir milli veya içtimai menşe, servet, doğuş veya herhangi diğer bir fark gözetilmeksizin eşitliğine ve özgürlüğüne inanmaktadır. İndigo Dergisi, Türkiye Cumhuriyeti çıkarlarına ters düşen; milli haysiyetimizi ve değerlerimizi karalayan, küçümseyen ya da bunlara zarar verebilecek nitelikte hiçbir yazıya yer vermez. İndigo Dergisi herhangi bir çıkar grubu, örgüt, ideoloji, politik hiçbir oluşumun parçası değildir.