İsbul.Net: Ücretsiz ilan ver, iş ilanlarına başvur!

Uzun yıllardır sektörün önde gelen kuruluşlarından biri olan ve iş arayan ile işvereni bir araya getirerek istihdam alanı oluşturmakta olan isbul.net, hayalini kurmuş olduğunuz iş hayatının kapılarını aralamaya devam etmektedir. Kolay kullanılır web sitemiz ve mobil uygulamalarımız ile birlikte bir tık uzağınızda olan isbul.net üzerinden oluşturacağınız üyelikler ile dilediğiniz pozisyonda ücretsiz ilan verebilir, size uygun iş ilanlarına başvuru yapabilirsiniz.

iş bul

İsbul.Net üyeliği nasıl oluşturulur?

İsbul.net üzerinden firma üyeliği oluşturmak için öncelikle üyelik formu alanında gerekli alanları doldurmanız yeterli olacaktır. E-mail adresiniz, cep telefonu numaranız ve vergi kimlik numaranız ile birlikte oluşturacağınız firma üyelikleri aracılığıyla her ay 1 adet ücretsiz ilan yayınlama hakkına sahip olacaksınız.

Yayınladığınız ilanlar 60 gün boyunca yayında kalacak olup, her iki günde bir güncelleme imkanınız da olacaktır. Ayrıca ilanlarınızın en üst sırada yer alması için doping paketlerimizden yararlanabilir ve ilanlarınızı dopingleyebilirsiniz. Böylelikle aradığınız elemana çok daha hızlı bir şekilde ulaşmanız mümkün olacaktır.

İş arayan üyelikleri için de yine bir e-mail adresi ve cep telefonu numarasına ihtiyaç duyulmaktadır. Bu bilgiler ile oluşturmuş olduğunuz üyelikler içerisinde, ilanlara başvurabilmek ve firmaların sizi daha iyi tanıyabilmesi adına detaylı bir özgeçmiş hazırlamanız gerekmektedir.

Eğitim bilgileri, iş deneyimleri, yabancı dil bilgisi, sahip olunan sertifikalar, belgeler firmaların adayları doğru bir şekilde değerlendirmesi ve diğer adaylar arasında bir tercih yapabilmesi adına oldukça önemli bilgilerdir. Bu nedenle özgeçmişlerinizde bu alanları detaylı bir şekilde doldurmanız gerekmektedir. Özgeçmiş alanını tamamladıktan sonra yaşadığınız bölgeye göre aratacağınız iş ilanları içerisinde sizin için uygun olan güncel iş ilanlarına göz atabilir ve başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

İstanbul iş ilanları, Ankara iş ilanları, Bursa iş ilanları, Samsun iş ilanları gibi Türkiye genelinde köklü firmalar tarafından yayınlanmakta olan iş ilanlarına, isbul.net aracılığıyla göz atabilirsiniz. Aramış olduğunuz her sektör ve pozisyonda ilana ulaşmanız mümkündür.

Muhasebe Elemanı, Güvenlik Görevlisi, Sekreter, Yönetici Asistanı, Rehber Öğretmen, Müzik Öğretmeni, Psikolog, Mimar, Elektrik Elektronik Mühendisi, Makine Mühendisi, İç Mimar, Sosyolog, Cnc Torna Operatörü gibi çeşitli sektör ve pozisyonlarda size en uygun olan iş ilanına başvurarak, kısa süre içerisinde meslek hayatına dahil olabilir ve başarılarınıza başarılar ekleyebilirsiniz.