İstanbul’da deprem – Kandilli Rasathanesi: 4.3 büyüklüğünde

SON DAKİKA – Kandilli Rasathanesi’nin paylaştığı bilgiye göre Marmara Denizi’nde 4.3 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Deprem İstanbul’da hissedildi.

istanbul deprem

İstanbul’da deprem oldu

İlk gelen bilgilere göre saat 16:38’de Marmara Denizi’nde 4.3 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Deprem İstanbul’da hissedildi.


Güncelleme:

Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi Twitter’dan yaptığı açıklamada depremin 4.3 büyüklüğünde ve 12.9 km derinlikte Marmara Denizi’nde meydana geldiği belirtildi.


T.C. İçişleri Bakanlığı Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı (AFAD), Deprem Dairesi Başkanlığı ise depreminde büyüklüğünü 4.2 olarak duyurdu.

Gündem


Editor
Haber Merkezi ▪ İndigo Dergisi, 18 yıldır yayın hayatında olan bağımsız bir medya kuruluşudur. İlkelerinden ödün vermeden tarafsız yayıncılık anlayışı ile çalışmaktadır. Amacı; gidişatı ve tabuları sorgulayarak, kamuoyu oluşturarak farkındalık yaratmaktır. Vizyonu; okuyucularında sosyal sorumluluk bilinci geliştirerek toplumun olumlu yönde değişimine katkıda bulunmaktır. Temel değerleri; dürüst, sağduyulu, barışçıl ve sosyal sorumluluklarının bilincinde olmaktır. İndigo Dergisi, Türkiye’nin saygın İnternet yayınlarından biri olarak; iletişim özgürlüğünü halkın gerçekleri öğrenme hakkı olarak kabul etmekte; Basın Meslek İlkeleri ve Türkiye Gazetecileri Hak ve Sorumluluk Bildirgesi’ne uymayı taahhüt eder. İlaveten İnsan Hakları Evrensel Beyannamesi’ni benimsemekte ve yayın içeriğinde de bu bildiriyi göz önünde bulundurmaktadır. Buradan hareketle herkesin ırk, renk, cinsiyet, dil, din, siyasi veya diğer herhangi bir milli veya içtimai menşe, servet, doğuş veya herhangi diğer bir fark gözetilmeksizin eşitliğine ve özgürlüğüne inanmaktadır. İndigo Dergisi, Türkiye Cumhuriyeti çıkarlarına ters düşen; milli haysiyetimizi ve değerlerimizi karalayan, küçümseyen ya da bunlara zarar verebilecek nitelikte hiçbir yazıya yer vermez. İndigo Dergisi herhangi bir çıkar grubu, örgüt, ideoloji, politik hiçbir oluşumun parçası değildir.