Trump: Benim ve eşimin koronavirüs testi pozitif çıktı!

Danışmanı Hope Hicks’in yeni tip koronavirüse (Covid-19) yakalanmasının ardından, kendisinin ve eşi Melania Trump’ın test sonuçlarını beklerken, karantina sürecine başlayacağını duyuran ABD Başkanı Donald Trump’ın ve eşi Melanie Trump’ın testi pozitif çıktı!

trump melanie koronavirüs

Trump: Benim ve eşimin koronavirüs testi pozitif çıktı!

ABD Başkanı Donald Trump, yakın danışmanlarından Hope Hicks’in yeni tip koronavirüse (Covid-19) yakalandığını doğrulayarak, kendisi ve eşi Melania Trump’ın da test yaptırdığını, sonuçları beklediklerini duyurmuştu.


Trump, sosyal paylaşım sitesi Twitter’dan yaptığı paylaşımda eşi Melania ve kendisinin Covid-19 test sonuçlarının pozitif çıktığını açıkladı.

Trump, Fox televizyonunda katıldığı Sean Hannity’nin programında, basında Hicks’in Covid-19’a yakalandığına yönelik çıkan haberleri doğrulamıştı.

Kendisinin ve eşi Melania Trump’ın Hicks ile yakın temas halinde olduğunu belirten Trump, “Hope her zaman maske takıyordu ama testi pozitif çıktı. Az önce test yaptırdım, Melania da yaptırdı. Karantinaya girip girmeyeceğimizi ya da virüse yakalanıp yakalanmadığımızı bilmiyorum. Ne olacağını göreceğiz.” ifadelerini kullanmıştı.

Trump karantinada olacak


ABD Başkanı Trump, danışmanı Hope Hicks’in Covid-19’a yakalanmasının ardından, kendisinin ve eşi Melania Trump’ın test sonuçlarını beklerken, karantina sürecine başlayacağını duyurmuştu.


Bakan Koca: Her Covid pozitif çıkan kişi hasta değil, bizim verdiğimiz hasta sayısı