Azizler: Engin Günaydın’lı Netflix yapımı filmin fragmanı yayında

Netflix yapımı Azizler filmi fragmanı yayınlandı. Engin Günaydın, Haluk Bilginer, Binnur Kaya, Öner Erkan, Fatih Artman ve İrem Sak gibi ünlü oyuncuların yer aldığı film izleyiciler tarafından merakla bekleniyor. Filmde Bergüzar Korel ve Halit Ergenç gibi oyuncular da konuk olarak karşımıza çıkıyor. 

azizler filmi fragmanı

Azizler: Engin Günaydın’lı Netflix yapımı filmin fragmanı (fragman aşağıda)

8 Ocak’ta izleyicilerle buluşacağı açıklanan filmin senaristliğini Berkun Oya üstleniyor. Berkun Oya, Netflix’in bir diğer yapımı Bir Başkadır’ın da senaristliğini üstlendiğini hatırlatalım.


Filmin başrollerinde Engin Günaydın, Haluk Bilginer, Binnur Kaya, Öner Erkan, Fatih Artman, İrem Sak, İlker Aksum, Gülçin Santırcıoğlu, Hülya Duyar, Göktuğ Yıldırım ve Helin Kandemir gibi isimler yer alıyor.

Azizler filminin konusu

Azizler, varoluşsal bir kriz yaşayan Aziz’in öyküsünü konu alıyor. Aziz, gençlik yıllarının artık sonuna gelmiştir ve hayatından hiç memnun değildir. Yıllardır sevmediği bir işte çalışan Aziz, gençliğinde kendisi için kurduğu mesleki hayallerden oldukça uzaktır.

Sevgilisi Burcu ile dört yıldır süren ilişkisinin ise artık sonlanması gerektiğini fark eden Aziz, yalnız kalmaya ve kendisiyle vakit geçirmeye ihtiyaç duyar.

En çaresiz anında, karşısına beklenmedik bir fırsat çıkar ancak Aziz’in tehlikeli bir yalan söylemesi ve bu yalanı sürdürmesi gerektirmektedir. Katlanmak zorunda kalacağı sonuçlar, Aziz’in hayatını büsbütün değiştirecektir.

halit ergenç bergüzar korel

Filmde Bergüzar Korel ve Halit Ergenç gibi oyuncular da konuk olarak karşımıza çıkıyor.

Binnur Kaya Haluk Bilginer Azizler filmi

Binnur Kaya ve Haluk Bilginer de filmin yıldızları arasında.

Video – Netflix yapımı Azizler filmi fragmanı:


Astroloji: Satürn Kova burcunda burç yorumları


İndigo Dergisi Haber Merkezi | İndigo Dergisi, 18 yıldır yayın hayatında olan bağımsız bir medya kuruluşudur. İlkelerinden ödün vermeden tarafsız yayıncılık anlayışı ile çalışmaktadır. 2005 yılında kurulan İndigo Dergisi, indigodergisi.com web sitesi üzerinden tamamen dijital ortamda günlük yayın yapmaktadır. Aynı zamanda Türkiye’nin ilk internet haber dergisi olmakla birlikte, tüm yayın kadrosu ve okurlarıyla birlikte sürekli gelişmektedir. İndigo Dergisi’nin amacı; gidişatı ve tabuları sorgulayarak, kamuoyu oluşturarak farkındalık yaratmaktır. Vizyonu; okuyucularında sosyal sorumluluk bilinci geliştirerek toplumun olumlu yönde değişimine katkıda bulunmaktır. Temel değerleri; dürüst, sağduyulu, barışçıl ve sosyal sorumluluklarının bilincinde olmaktır. İndigo Dergisi, Türkiye’nin saygın İnternet yayınlarından biri olarak; iletişim özgürlüğünü halkın gerçekleri öğrenme hakkı olarak kabul etmekte; Basın Meslek İlkeleri ve Türkiye Gazetecileri Hak ve Sorumluluk Bildirgesi’ne uymayı taahhüt eder. İlaveten İnsan Hakları Evrensel Beyannamesi’ni benimsemekte ve yayın içeriğinde de bu bildiriyi göz önünde bulundurmaktadır. Buradan hareketle herkesin ırk, renk, cinsiyet, dil, din, siyasi veya diğer herhangi bir milli veya içtimai menşe, servet, doğuş veya herhangi diğer bir fark gözetilmeksizin eşitliğine ve özgürlüğüne inanmaktadır. İndigo Dergisi, Türkiye Cumhuriyeti çıkarlarına ters düşen; milli haysiyetimizi ve değerlerimizi karalayan, küçümseyen ya da bunlara zarar verebilecek nitelikte hiçbir yazıya yer vermez. İlkelerinden ödün vermeyen şeffaf yayıncılık anlayışını desteklemektedir. Herhangi bir çıkar grubu, örgüt, ideoloji, politik veya dini; hiçbir oluşumun parçası değildir. Köşe yazarlarımızın yazdıkları fikirler, kendi özgür düşünceleridir; İndigo Dergisi yayın politikası dahilinde değerlendirilir ve yayın ilkeleri ile çelişmediği müddetçe, düşünce ve ifade özgürlüğünü teşvik ederek yayına alınır. İndigo Dergisi, sunduğu tüm bilgilerin doğruluğunu teyit ve kontrol eder; bu bilgilerin geçerliliğine son derece önem verir.