Azizler: Engin Günaydın’lı Netflix yapımı filmin fragmanı yayında

Netflix yapımı Azizler filmi fragmanı yayınlandı. Engin Günaydın, Haluk Bilginer, Binnur Kaya, Öner Erkan, Fatih Artman ve İrem Sak gibi ünlü oyuncuların yer aldığı film izleyiciler tarafından merakla bekleniyor. Filmde Bergüzar Korel ve Halit Ergenç gibi oyuncular da konuk olarak karşımıza çıkıyor. 

azizler filmi fragmanı

Azizler: Engin Günaydın’lı Netflix yapımı filmin fragmanı (fragman aşağıda)

8 Ocak’ta izleyicilerle buluşacağı açıklanan filmin senaristliğini Berkun Oya üstleniyor. Berkun Oya, Netflix’in bir diğer yapımı Bir Başkadır’ın da senaristliğini üstlendiğini hatırlatalım.


Filmin başrollerinde Engin Günaydın, Haluk Bilginer, Binnur Kaya, Öner Erkan, Fatih Artman, İrem Sak, İlker Aksum, Gülçin Santırcıoğlu, Hülya Duyar, Göktuğ Yıldırım ve Helin Kandemir gibi isimler yer alıyor.

Azizler filminin konusu

Azizler, varoluşsal bir kriz yaşayan Aziz’in öyküsünü konu alıyor. Aziz, gençlik yıllarının artık sonuna gelmiştir ve hayatından hiç memnun değildir. Yıllardır sevmediği bir işte çalışan Aziz, gençliğinde kendisi için kurduğu mesleki hayallerden oldukça uzaktır.

Sevgilisi Burcu ile dört yıldır süren ilişkisinin ise artık sonlanması gerektiğini fark eden Aziz, yalnız kalmaya ve kendisiyle vakit geçirmeye ihtiyaç duyar.

En çaresiz anında, karşısına beklenmedik bir fırsat çıkar ancak Aziz’in tehlikeli bir yalan söylemesi ve bu yalanı sürdürmesi gerektirmektedir. Katlanmak zorunda kalacağı sonuçlar, Aziz’in hayatını büsbütün değiştirecektir.

halit ergenç bergüzar korel

Filmde Bergüzar Korel ve Halit Ergenç gibi oyuncular da konuk olarak karşımıza çıkıyor.

Binnur Kaya Haluk Bilginer Azizler filmi

Binnur Kaya ve Haluk Bilginer de filmin yıldızları arasında.

Video – Netflix yapımı Azizler filmi fragmanı:


Astroloji: Satürn Kova burcunda burç yorumları