Cumhurbaşkanı Erdoğan, muhabirden maskesini çıkarmasını istedi

Cuma namazı çıkışı gazetecilerin sorularını yanıtlayan Cumhurbaşkanı Erdoğan, kendisine soru soran muhabirden maskesini çıkartmasını istedi: Çıkar şunu ya, maske maske. Duymuyorum seni.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, muhabirden maskesini çıkarmasını istedi

Video aşağıda – Cumhurbaşkanı Erdoğan, muhabirden maskesini çıkarmasını istedi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, cuma namazının ardından gazetecilerin sorularını yanıtladı. ABD Başkanı Joe Biden’ın Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin hakkındaki “katil” ifadesine ilişkin konuşan Erdoğan, “Bir devlet başkanının kalkıp Rusya Devlet Başkanı’na böyle bir ifade kullanması kabul edilebilir, yenilir yutulur değildir” dedi.


24 Mart Çarşamba günü gerçekleştirilecek AKP Kongresine ilişkin de konuşan Erdoğan, “Çarşamba günü yapacağım konuşma da 2023’ün manifestosu olacaktır” ifadesini kullandı.

Erdoğan, “İnsan haklarıyla ilgili yaptığımız reform, ekonomi paketiyle ilgili bunları kapsayan çok daha geniş bir konuşmayı planlamış durumdayım. Çarşamba günü bu konuşmamızı ifade ederek, AK Parti olarak, MHP ile bir Cumhur İttifakı olarak 2023’e doğru çıktığımız bu yolda bu dayanışmamızın gereği neler olacaktır, bunları ifade edeceğiz” diye konuştu.

Muhabirden maskesini çıkarmasını istedi


Soruları yanıtladığı sırada bir muhabirin sorusunu anlamayan Erdoğan, muhabirden maskesini çıkartmasını istedi. Erdoğan’ın kullandığı “Çıkar şunu ya, maske maske… Duymuyorum” ifadesi dikkat çekti.

Video

Tunceli Belediyesi’nden işçilere 8 bin TL maaş, kadınlara regl izni