Cumhurbaşkanı Erdoğan, muhabirden maskesini çıkarmasını istedi

Cuma namazı çıkışı gazetecilerin sorularını yanıtlayan Cumhurbaşkanı Erdoğan, kendisine soru soran muhabirden maskesini çıkartmasını istedi: Çıkar şunu ya, maske maske. Duymuyorum seni.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, muhabirden maskesini çıkarmasını istedi

Video aşağıda – Cumhurbaşkanı Erdoğan, muhabirden maskesini çıkarmasını istedi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, cuma namazının ardından gazetecilerin sorularını yanıtladı. ABD Başkanı Joe Biden’ın Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin hakkındaki “katil” ifadesine ilişkin konuşan Erdoğan, “Bir devlet başkanının kalkıp Rusya Devlet Başkanı’na böyle bir ifade kullanması kabul edilebilir, yenilir yutulur değildir” dedi.


24 Mart Çarşamba günü gerçekleştirilecek AKP Kongresine ilişkin de konuşan Erdoğan, “Çarşamba günü yapacağım konuşma da 2023’ün manifestosu olacaktır” ifadesini kullandı.

Erdoğan, “İnsan haklarıyla ilgili yaptığımız reform, ekonomi paketiyle ilgili bunları kapsayan çok daha geniş bir konuşmayı planlamış durumdayım. Çarşamba günü bu konuşmamızı ifade ederek, AK Parti olarak, MHP ile bir Cumhur İttifakı olarak 2023’e doğru çıktığımız bu yolda bu dayanışmamızın gereği neler olacaktır, bunları ifade edeceğiz” diye konuştu.

Muhabirden maskesini çıkarmasını istedi


Soruları yanıtladığı sırada bir muhabirin sorusunu anlamayan Erdoğan, muhabirden maskesini çıkartmasını istedi. Erdoğan’ın kullandığı “Çıkar şunu ya, maske maske… Duymuyorum” ifadesi dikkat çekti.

Video

Tunceli Belediyesi’nden işçilere 8 bin TL maaş, kadınlara regl izni


Editor
Haber Merkezi ▪ İndigo Dergisi, 18 yıldır yayın hayatında olan bağımsız bir medya kuruluşudur. İlkelerinden ödün vermeden tarafsız yayıncılık anlayışı ile çalışmaktadır. Amacı; gidişatı ve tabuları sorgulayarak, kamuoyu oluşturarak farkındalık yaratmaktır. Vizyonu; okuyucularında sosyal sorumluluk bilinci geliştirerek toplumun olumlu yönde değişimine katkıda bulunmaktır. Temel değerleri; dürüst, sağduyulu, barışçıl ve sosyal sorumluluklarının bilincinde olmaktır. İndigo Dergisi, Türkiye’nin saygın İnternet yayınlarından biri olarak; iletişim özgürlüğünü halkın gerçekleri öğrenme hakkı olarak kabul etmekte; Basın Meslek İlkeleri ve Türkiye Gazetecileri Hak ve Sorumluluk Bildirgesi’ne uymayı taahhüt eder. İlaveten İnsan Hakları Evrensel Beyannamesi’ni benimsemekte ve yayın içeriğinde de bu bildiriyi göz önünde bulundurmaktadır. Buradan hareketle herkesin ırk, renk, cinsiyet, dil, din, siyasi veya diğer herhangi bir milli veya içtimai menşe, servet, doğuş veya herhangi diğer bir fark gözetilmeksizin eşitliğine ve özgürlüğüne inanmaktadır. İndigo Dergisi, Türkiye Cumhuriyeti çıkarlarına ters düşen; milli haysiyetimizi ve değerlerimizi karalayan, küçümseyen ya da bunlara zarar verebilecek nitelikte hiçbir yazıya yer vermez. İndigo Dergisi herhangi bir çıkar grubu, örgüt, ideoloji, politik hiçbir oluşumun parçası değildir.