Öğrenci, Akşener’e dert yandı: Üniversiteye çalışıyorum ne olacağımı hala bilmiyorum

Öğrenci, Meral Akşener’e böyle dert yandı: Eğitim sistemini düzeltin lütfen; üniversiteye çalışıyorum ne olacağımı hâlâ bilmiyorum!

öğrenci akşener

İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener, 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Günü dolayısıyla geldiği Çanakkale’de esnaf ziyaretinde bulundu.

Ziyaretleri sırasında bir öğrenci Akşener’e “Eğitim sistemini düzeltin lütfen. Çok bozuk. Biz gençler olarak başka bir beklentimiz yok. Üniversiteye çalışıyorum ne olacağımı bilmiyorum” sözleriyle dert yandı.


Üniversite mezunu iki çocuğunun işsiz olduğunu belirten bir esnaf da Akşener’e “2 işyerimiz vardı, bu süreçte birini kapatmak ve işçileri çıkarmak zorunda kaldık” dedi.

Çanakkale’de esnaf ziyareti yapan Akşener’e İyi Parti ve CHP milletvekilleri de eşlik etti.

Video – Öğrenci, Akşener’e böyle dert yandı: Üniversiteye çalışıyorum ne olacağımı hala bilmiyorum. Lütfen eğitim sistemini düzeltin.


9 kişilik temizlik görevlisi alımına 5217 kişi başvurdu; 1143’ü üniversite mezunu


Editor
Haber Merkezi ▪ İndigo Dergisi, 18 yıldır yayın hayatında olan bağımsız bir medya kuruluşudur. İlkelerinden ödün vermeden tarafsız yayıncılık anlayışı ile çalışmaktadır. Amacı; gidişatı ve tabuları sorgulayarak, kamuoyu oluşturarak farkındalık yaratmaktır. Vizyonu; okuyucularında sosyal sorumluluk bilinci geliştirerek toplumun olumlu yönde değişimine katkıda bulunmaktır. Temel değerleri; dürüst, sağduyulu, barışçıl ve sosyal sorumluluklarının bilincinde olmaktır. İndigo Dergisi, Türkiye’nin saygın İnternet yayınlarından biri olarak; iletişim özgürlüğünü halkın gerçekleri öğrenme hakkı olarak kabul etmekte; Basın Meslek İlkeleri ve Türkiye Gazetecileri Hak ve Sorumluluk Bildirgesi’ne uymayı taahhüt eder. İlaveten İnsan Hakları Evrensel Beyannamesi’ni benimsemekte ve yayın içeriğinde de bu bildiriyi göz önünde bulundurmaktadır. Buradan hareketle herkesin ırk, renk, cinsiyet, dil, din, siyasi veya diğer herhangi bir milli veya içtimai menşe, servet, doğuş veya herhangi diğer bir fark gözetilmeksizin eşitliğine ve özgürlüğüne inanmaktadır. İndigo Dergisi, Türkiye Cumhuriyeti çıkarlarına ters düşen; milli haysiyetimizi ve değerlerimizi karalayan, küçümseyen ya da bunlara zarar verebilecek nitelikte hiçbir yazıya yer vermez. İndigo Dergisi herhangi bir çıkar grubu, örgüt, ideoloji, politik hiçbir oluşumun parçası değildir.