AKP Kongresine katılan Çekmeköy Belediye Meclis Üyesi hayatını kaybetti

Geçtiğimiz haftalarda AKP Kongresi’ne katılan Çekmeköy Belediyesi AKP’li Meclis Üyesi Bülent Aydoğdu hayatını kaybetti. Aydoğdu’nun Covid-19 nedeniyle hayatını kaybettiği iddia edildi.

çekmeköy akp bülent aydoğdu

AKP Kongresine katılan Çekmeköy Belediye Meclis Üyesi hayatını kaybetti. Çekmeköy Belediyesi, Meclis Üyesi Bülent Aydoğdu’nun yaşamını yitirdiğini açıkladı.

Çekmeköy Belediyesi’nin Twitter hesabından yapılan açıklamada “Çekmeköy Belediyesi Meclis Üyesi Bülent Aydoğdu hakkın rahmetine kavuşmuştur. Merhum Meclis Üyemize Allah’tan rahmet ailesine başsağlığı ve sabırlar dileriz.” ifadelerine yer verildi.


Aydoğdu’nun, Covid-19 nedeniyle hayatını kaybettiği iddia edildi:

bülent aydoğdu

Bülent Aydoğdu, AKP Kongresi’ne giderken şu paylaşımı yapmıştı:

Bülent Aydoğdu, AKP Kongresi'ne giderken şu paylaşımı yapmıştı:

Aydoğdu’nun kronik rahatsızlığı olduğu belirtiliyor.

akp kongresi covid

Bülent Aydoğdu kimdir?

1977 yılında Samsun’da doğdu. İlköğretimimi Samsun’da tamamladı. Marmara Üniversitesi iletişim Fakültesinden 2000 yılında mezun oldu. Yine aynı Üniversitede Yüksek Lisans yaptı. 1998 yılında Kanal D televizyonunda TV muhabiri olarak iş hayatıma başladı. Muhabir ve Editör olarak görev aldı. Daha sonra Bizim EV TV kanalını kurdu. Bahçeşehir Üniversitesinde kentsel dönüşüm konusunda eğitim aldı. Evli ve üç çocuk babasıydı.


(Kaynak: Onedio, Superhaber)

Türkiye’de koronavirüs nedeniyle 276 kişi yaşamını yitirdi, 54.740 yeni vaka