Erdoğan’ın danışmanından Tarkan, Cem Yılmaz ve Gökhan’a tepki: Hazımsızlık, çaptan düşmüşlük, köhneleşmişlik

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın danışmanı İsmail Cesur, Tarkan, Cem Yılmaz ve Gökhan Özoğuz’un fotoğraflarını paylaşarak tepki gösterdi: Hazımsızlık, çaptan düşmüşlük, köhneleşmişlik.

tarkan cem yılmazErdoğan’ın sosyal medya yöneticisi Cesur, paylaşımında sırasıyla Tarkan, Cem Yılmaz ve Gökhan Özoğuz’un fotoğraflarını paylaşarak “Hazımsızlık, çaptan düşmüşlük, köhneleşmişlik” ifadesini kullandı.

Ünlü isimler ne demişti?

Tarkan, Rize’nin İkizdere ilçesinde İşkencedere Vadisi’nde yapılmak istenen taş ocağına direnen vatandaşlara destek olmuştu. Tarkan, konu hakkında birçok mesaj paylaşmıştı.


Cem Yılmaz, İçişleri Bakanlığı’nın yeni tip koronavirüs (Kovid-19) gerekçelerini göstererek yayımladığı genelgelerin ardından bir paylaşım yapmıştı. Yılmaz’ın “hunili” paylaşımında İçişleri Bakanlığı’na yönelik direkt bir eleştiri bulunmasa da sosyal medyada bu şekilde algılanmıştı.

Hükûmete karşın eleştirel yaklaşımıyla dikkati çeken Athena’nın solisti Gökhan Özoğuz‘un da şu mesajı iktidara yakın yayın organları tarafından eleştirilmişti:


Özoğuz da Tarkan gibi İşkencedere Vadisi’nde yapılmak istenen taş ocağı ile ilgili bölgedeki vatandaşlara destek olan birçok mesaj paylaşmıştı.

Tarkan ve Sezen Aksu’dan İkizdere’deki çevre katliamına tepki