Best Model Türkiye 2021 seçmelerinde tepki çeken görüntüler!

Bu yıl 34’üncüsü düzenlenecek olan Best Model Türkiye 2021 yarışmasının yarı final elemelerindeki görüntüler şaşkınlık yarattı. Erkek ve kadın yarışmacıların yarı çıplak bir şekilde topluca durdukları anın görüntüleri tepki çekti.

best model

34. Best Model Of Turkey yarışmasının yarı final elemeleri dün akşam Taksim’deki bir otelde gerçekleşti. 79 kadın, 196 erkek yarışmacının katıldığı yarı final elemelerinde ortaya çıkan görüntü şaşkınlık yarattı.

Organizasyonda erkek adaylar yerde çıplak olarak dip dibe oturtulurken, kadın yarışmacılar arka kısımda ayakta ve yine dip dibe bekletildi. Götüntüler, sosyal medyada paylaşıldıktan sonra tepkilere neden oldu.


Paylaşılan fotoğraflarda yarışmanın organizatörü Erkan Özerman da görülüyor.

erkan özerman

Yarışmaya katılmak için 200’er TL toplanan adayların görüntüleri sosyal medyada en çok paylaşılanlar arasına girdi.

“Köle pazarı gibi”


Sosyal medyada hızla yayılan fotoğraflara çok sayıda yorum yapıldı. Birçok kullanıcı, “Ünlü olmak o kadar da kolay değilmiş, Köle pazarı gibi'” şeklinde yorumlar yaptı.

best model türkiye

Zam dalgası geliyor: Giyim, beyaz eşya, mutfak ve elektronikte yüzde 50’ye varan fiyat artışı


Editor
İndigo Dergisi Haber Merkezi | İndigo Dergisi, 18 yıldır yayın hayatında olan bağımsız bir medya kuruluşudur. İlkelerinden ödün vermeden tarafsız yayıncılık anlayışı ile çalışmaktadır. 2005 yılında kurulan İndigo Dergisi, indigodergisi.com web sitesi üzerinden tamamen dijital ortamda günlük yayın yapmaktadır. Aynı zamanda Türkiye’nin ilk internet haber dergisi olmakla birlikte, tüm yayın kadrosu ve okurlarıyla birlikte sürekli gelişmektedir. İndigo Dergisi’nin amacı; gidişatı ve tabuları sorgulayarak, kamuoyu oluşturarak farkındalık yaratmaktır. Vizyonu; okuyucularında sosyal sorumluluk bilinci geliştirerek toplumun olumlu yönde değişimine katkıda bulunmaktır. Temel değerleri; dürüst, sağduyulu, barışçıl ve sosyal sorumluluklarının bilincinde olmaktır. İndigo Dergisi, Türkiye’nin saygın İnternet yayınlarından biri olarak; iletişim özgürlüğünü halkın gerçekleri öğrenme hakkı olarak kabul etmekte; Basın Meslek İlkeleri ve Türkiye Gazetecileri Hak ve Sorumluluk Bildirgesi’ne uymayı taahhüt eder. İlaveten İnsan Hakları Evrensel Beyannamesi’ni benimsemekte ve yayın içeriğinde de bu bildiriyi göz önünde bulundurmaktadır. Buradan hareketle herkesin ırk, renk, cinsiyet, dil, din, siyasi veya diğer herhangi bir milli veya içtimai menşe, servet, doğuş veya herhangi diğer bir fark gözetilmeksizin eşitliğine ve özgürlüğüne inanmaktadır. İndigo Dergisi, Türkiye Cumhuriyeti çıkarlarına ters düşen; milli haysiyetimizi ve değerlerimizi karalayan, küçümseyen ya da bunlara zarar verebilecek nitelikte hiçbir yazıya yer vermez. İlkelerinden ödün vermeyen şeffaf yayıncılık anlayışını desteklemektedir. Herhangi bir çıkar grubu, örgüt, ideoloji, politik veya dini; hiçbir oluşumun parçası değildir. Köşe yazarlarımızın yazdıkları fikirler, kendi özgür düşünceleridir; İndigo Dergisi yayın politikası dahilinde değerlendirilir ve yayın ilkeleri ile çelişmediği müddetçe, düşünce ve ifade özgürlüğünü teşvik ederek yayına alınır. İndigo Dergisi, sunduğu tüm bilgilerin doğruluğunu teyit ve kontrol eder; bu bilgilerin geçerliliğine son derece önem verir.