Erdoğan: Biz halkından aldığını halkına iade eden bir iktidarız

Erdoğan: Çok enteresan bugün İngiltere 100-150 sterlinle aşı yapıyor, biz ise ücretsiz aşı yapıyoruz. Almanya’ya gidiyorsun, bakıyorsun 100-150 avro, bizde böyle bir şey yok! Biz halkından aldığını halkına iade eden bir iktidarız.

erdoğan

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin Genişletilmiş İl Danışma Toplantısı’nda konuştu.

Erdoğan, “Bizim siyasetimiz eser ve hizmet siyasetidir, biz siyasette başkaları gibi makam ve mevki elde etmek için değil, millete ve memlekete hizmet için bulunuyoruz” dedi.


Birleşik Krallık ve Almanya’nın koronavirüs aşılarından ücret aldığını iddiasını yineleyen Erdoğan, “Çok enterasan bugün İngiltere 100-150 sterlinle aşı yapıyor, biz ise ücretsiz aşı yapıyoruz. Almanya’ya gidiyorsun, bakıyorsun 100-150 avro, bizde böyle bir şey yok” ifadelerini kullandı.

“Biz halkından aldığını halkına iade eden bir iktidarız”

“Sanal gündemlerin, sahte manşetlerin peşine takılmadan, tüm enerjimizle ülkemiz ve milletimiz için hizmet üretmeye, eser üretmeye, taş üstüne taş koymaya devam edeceğiz” diyen Erdoğan, kendisine “Dik dur eğilme” şeklinde slogan atan AK Parti’lilere ise şu yanıtı verdi:

— Gördüğünüz gibi dik duruyorum, sizlerden de dik durmanızı istiyorum. Dik duracağız, dikleşmeyeceğiz, kapı kapı dolaşarak bütün yaptıklarımızı anlatacağız.

“Gayet iyi biliyoruz”


Erdoğan, ayrıca CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na yüklenerek, “Biz, kuklayı da kuklacıyı da görüyor, CHP’nin başındaki zatın son dönemde iyice pervasızlaşan tavrının altında yatan sebepleri gayet iyi biliyoruz” diye konuştu.

Erdoğan: Bunlara göre Cumhurbaşkanı’ndan başlayarak herkes taammüden vatanına ihanet etmektedir