Erdoğan: Biz halkından aldığını halkına iade eden bir iktidarız

Erdoğan: Çok enteresan bugün İngiltere 100-150 sterlinle aşı yapıyor, biz ise ücretsiz aşı yapıyoruz. Almanya’ya gidiyorsun, bakıyorsun 100-150 avro, bizde böyle bir şey yok! Biz halkından aldığını halkına iade eden bir iktidarız.

erdoğan

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin Genişletilmiş İl Danışma Toplantısı’nda konuştu.

Erdoğan, “Bizim siyasetimiz eser ve hizmet siyasetidir, biz siyasette başkaları gibi makam ve mevki elde etmek için değil, millete ve memlekete hizmet için bulunuyoruz” dedi.


Birleşik Krallık ve Almanya’nın koronavirüs aşılarından ücret aldığını iddiasını yineleyen Erdoğan, “Çok enterasan bugün İngiltere 100-150 sterlinle aşı yapıyor, biz ise ücretsiz aşı yapıyoruz. Almanya’ya gidiyorsun, bakıyorsun 100-150 avro, bizde böyle bir şey yok” ifadelerini kullandı.

“Biz halkından aldığını halkına iade eden bir iktidarız”

“Sanal gündemlerin, sahte manşetlerin peşine takılmadan, tüm enerjimizle ülkemiz ve milletimiz için hizmet üretmeye, eser üretmeye, taş üstüne taş koymaya devam edeceğiz” diyen Erdoğan, kendisine “Dik dur eğilme” şeklinde slogan atan AK Parti’lilere ise şu yanıtı verdi:

— Gördüğünüz gibi dik duruyorum, sizlerden de dik durmanızı istiyorum. Dik duracağız, dikleşmeyeceğiz, kapı kapı dolaşarak bütün yaptıklarımızı anlatacağız.

“Gayet iyi biliyoruz”


Erdoğan, ayrıca CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na yüklenerek, “Biz, kuklayı da kuklacıyı da görüyor, CHP’nin başındaki zatın son dönemde iyice pervasızlaşan tavrının altında yatan sebepleri gayet iyi biliyoruz” diye konuştu.

Erdoğan: Bunlara göre Cumhurbaşkanı’ndan başlayarak herkes taammüden vatanına ihanet etmektedir


Editor
İndigo Dergisi Haber Merkezi | İndigo Dergisi, 18 yıldır yayın hayatında olan bağımsız bir medya kuruluşudur. İlkelerinden ödün vermeden tarafsız yayıncılık anlayışı ile çalışmaktadır. 2005 yılında kurulan İndigo Dergisi, indigodergisi.com web sitesi üzerinden tamamen dijital ortamda günlük yayın yapmaktadır. Aynı zamanda Türkiye’nin ilk internet haber dergisi olmakla birlikte, tüm yayın kadrosu ve okurlarıyla birlikte sürekli gelişmektedir. İndigo Dergisi’nin amacı; gidişatı ve tabuları sorgulayarak, kamuoyu oluşturarak farkındalık yaratmaktır. Vizyonu; okuyucularında sosyal sorumluluk bilinci geliştirerek toplumun olumlu yönde değişimine katkıda bulunmaktır. Temel değerleri; dürüst, sağduyulu, barışçıl ve sosyal sorumluluklarının bilincinde olmaktır. İndigo Dergisi, Türkiye’nin saygın İnternet yayınlarından biri olarak; iletişim özgürlüğünü halkın gerçekleri öğrenme hakkı olarak kabul etmekte; Basın Meslek İlkeleri ve Türkiye Gazetecileri Hak ve Sorumluluk Bildirgesi’ne uymayı taahhüt eder. İlaveten İnsan Hakları Evrensel Beyannamesi’ni benimsemekte ve yayın içeriğinde de bu bildiriyi göz önünde bulundurmaktadır. Buradan hareketle herkesin ırk, renk, cinsiyet, dil, din, siyasi veya diğer herhangi bir milli veya içtimai menşe, servet, doğuş veya herhangi diğer bir fark gözetilmeksizin eşitliğine ve özgürlüğüne inanmaktadır. İndigo Dergisi, Türkiye Cumhuriyeti çıkarlarına ters düşen; milli haysiyetimizi ve değerlerimizi karalayan, küçümseyen ya da bunlara zarar verebilecek nitelikte hiçbir yazıya yer vermez. İlkelerinden ödün vermeyen şeffaf yayıncılık anlayışını desteklemektedir. Herhangi bir çıkar grubu, örgüt, ideoloji, politik veya dini; hiçbir oluşumun parçası değildir. Köşe yazarlarımızın yazdıkları fikirler, kendi özgür düşünceleridir; İndigo Dergisi yayın politikası dahilinde değerlendirilir ve yayın ilkeleri ile çelişmediği müddetçe, düşünce ve ifade özgürlüğünü teşvik ederek yayına alınır. İndigo Dergisi, sunduğu tüm bilgilerin doğruluğunu teyit ve kontrol eder; bu bilgilerin geçerliliğine son derece önem verir.