Şahan Gökbakar isyan etti: TRT drone uçurup evimi ve iki çocuğumu ifşa etti

Komedyen Şahan Gökbakar, Marmaris’te dubleks bir villa aldığı ve izinsiz iskele yaptırdığı yönündeki haberlere sitem etti. Gökbakar “Günlerdir hakkımda yalan haberler yayınladınız. TRT drone uçurup evimi ve iki çocuğumu ifşa etti” dedi. Gökbakar, kendisinin yaptırdığı iddia edilen iskelenin de fotoğrafını paylaşarak yeni olmadığını, yıllar önce izin alarak yaptırıldığını söyledi.

Şahan Gökbakar

Şahan Gökbakar iddiaya göre, Marmaris’e 67 kilometre uzaklıkta olan mahallede satın aldığı villanın önündeki sahile izinsiz olarak iskele yaptırıp, ‘Özel mülktür girilmez’ tabelasını astı. Sahile deniz kumu döktürüp, denize zodyak botla tonoz bıraktı.

Ekipler inceleme başlattı

Gökbakar hakkındaki iddianın ardından Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü ekipleri inceleme başlatarak iskelenin kaldırılması ve alanın eski haline dönüştürülmesi için Marmaris Belediyesi’ne, tonozların kaldırılması için ise Büyükşehir Belediyesi’ne tutanakları gönderdi.


“Yalan haberlerle beni ve ailemi taciz ettiniz”

Günlerdir haberlere konu olan drone ile evi görüntülenen Şahan Gökbakar, Instagram hesabından hakkındaki iddialara cevap verdi. İskelenin fotoğrafını ve belgeleri paylaşan komedyen, şunları söyledi:

“Kaz Dağları yok olmasın dediğim günden beri başlayan kötüleme ve iftira kampanyası devam ediyor. Günlerdir hakkımda yalan haberler yayınladınız. Beni ve ailemi taciz ettiniz.”


“Evimin üzerinde drone uçurdunuz, hedef gösterdiniz”

“Magazinde başladınız, gazetelerde manşet ettiniz, ana haberlerle yalanlara devam ettiniz. Devlet televizyonu TRT olarak evimin üzerinde drone uçurdunuz ve ana haber bülteninde, özel hayatımı ihlal ettiniz. Eşim ve iki çocuğumla yaşadığım evimin yerini iyi kötü herkese ifşa ettiniz. Hedef gösterdiniz. Hep sustum bekledim.”

“Dublex villa ve iskele yıkım kararını hepsi koca bir yalan!”

“Çünkü ne dublex villa var, ne kacak iskele, ne de yıkım kararı…Hepsi koca bir yalan. Burada tek katlı bir köy evi, 20m2 de iskelesi var. Ben burayı almadan önce de yıllardır vardı. Yapı kayıt belgelerini de almış benden önceki sahibi.”

gökbakar gökbakar iskele

“Yasal bir iskele”

“Yani anlayacağınız belki de Türkiye sahillerindeki birçok yapıdan iskeleden uzantıdan daha masum ve yasal bir iskele… Not: Organize edilen tur teknesi, çekilen fotolar ve bugüne gelene kadar bütün olanları da yakında görüntüleriyle aktaracağım. Bekliyorum şu an…”

2700 yıllık tarih tehlike altında: Karadeniz’in tek antik kentinde inşaatın önü açıldı