Eski futbolcu Sezer Öztürk trafikte dehşet saçtı, cinayetten tutuklandı!

Geçmişte Fenerbahçe ve Beşiktaş formaları da giyen Sezer Öztürk trafikte dehşet saçtı. Öztürk, yol verme tartışmasında silahla ateş açarken 1 kişi hayatını kaybetti, 4 kişi ise yaralandı. Öztürk cinayet suçlamasıyla tutuklandı.

Sezer Öztürk

Video aşağıda – Fenerbahçe ve Beşiktaş’ın eski futbolcusu Sezer Öztürk trafikte yol verme tartışmasında dehşet saçtı.

Olay 19 Eylül Pazar günü Şile otoyolu Paşaköy mevkiinde yaşandı. Arkadaşıyla patika yoldan ilerleyen Sezer Öztürk otomobiliyle geçmek için yol istedi. Bu esnada ailesiyle piknik yapan Halil İbrahim S.’nin yol vermek istediği ancak taraflar arasında tartışma çıktığı öğrenildi.


Tartışma kısa sürede büyüyerek kavgaya dönüşürken yaşanan arbedede Sezer Öztürk’ün silahla karşı tarafa ateş açtığı ve lüks otomobiliyle olay yerinden hızla uzaklaştığı öğrenildi.

Silah ve bıçakların kullanıldığı kavgada Halil İbrahim S. hayatını kaybederken babası, ağabeyi ve arkadaşları olmak üzere 4 kişi de yaralandı.

Hayatını kaybeden vatandaşın kurşunlardan kaçma anı ise güvenlik kamerasına yansıdı.

Yol verme tartışmasında silahıyla dehşet saçtı!

Halil İbrahim S. yol vermek istediği sırada ikili arasında henüz bilinmeyen bir nedenle tartışma çıktı. Tartışma alevlenerek kısa sürede kavgaya dönüştü. Sezer Öztürk’ün arkadaşı ve Halil İbrahim S.’nin ailesi ve arkadaşlarının katılmasıyla kavga büyüdü. Yaşanan arbedede Halil İbrahim S. kaçarak vatandaşların bulunduğu alana girmeye çalıştı. Lüks otomobilinden ateş açan Sezer Öztürk hızla olay yerinden uzaklaştı.


Silah ve bıçakların kullanıldığı kavgada Halil İbrahim S. hayatını kaybetti. Baba Haydar G., ağabey Duran S. ve arkadaşları Sezgin Y. ile Metin A. ise yaralandı. O anlar bir vatandaşın cep telefonu kamerasına yansırken, hayatını kaybeden Halil İbrahim S.’nin kurşunlardan kaçmaya çalıştığı anlar güvenlik kamerası tarafından kaydedildi.

Öte yandan, hayatını kaybeden Halil İbrahim S.’nin evli ve 2 çocuk babası olduğu öğrenildi. Hayatını kaybeden Halil İbrahim S.’nin Nişantepe mezarlığına defnedildiği belirtildi. Yaralanan vatandaşların ise hastanede tedavilerinin devam ettiği öğrenildi.

“Silahı çatır çatır sıkmaya başladı!”

Olayı gören mahalle sakini, “Ölen arkadaş buradan koşmaya başladı, onları kovalamış. Öldüren kişi araçla geldiği ortak noktada karşılaştılar. Ölen kişi kaçmayı başlayınca gürültüye dışarı çıktık. “Siz karışmayın, sizlik bir durum yok, hedefim o” dedi. Silahı çatır çatır sıkmaya başladı, adamı öldürdü. Her şey bir anda oldu ne olduğunu anlayamadık. Planlı projeli bir olay, adamı gözümüzün önünde öldürdü. Mahalle ayağa kalktı, 2 el halkın üzerine ateş açtı. Yabancı plakalı aracıyla kaçmaya başladı” diye konuştu.

Nöbetçi Savcılık tutuklamaya sevk etti

Sezer Öztürk’ün, cinayet şüphesiyle gözaltına alındığı, ardından nöbetçi savcıya çıkartılıp tutuklandığı öğrenildi. Güvenlik kamerasından gelen görüntülerde Sezer Öztürk’ün aracından silahıyla ateş açtığı tespit edildi.

Sezer Öztürk kimdir?

Sezer Öztürk

1985’te Almanya’da doğan Sezer Öztürk futbola Leverkusen altyapısında başladı. 2006’da önce Nürnberg’e transfer oldu, ardından da Manisaspor’a imza atarak Türkiye kariyerine başladı.


Manisaspor’dan Eskişehirspor’a transfer olan Öztürk, 2011 yazında Fenerbahçe’nin yolunu tuttu. 2013 yazında ise yeni adresi Beşiktaş oldu. Beşiktaş’ta oynadığı süre boyunca Başakşehir ve Eskişehirspor’a kiralanan Öztürk 2015’te futbol kariyerini sonlandırdı.

İşte o görüntüler:

Kuaför saçını yanlış kesince 2,4 milyon lira tazminat kazandı!