Otobüste ‘çocuklar oturmasın’ kavgası: Ortalık ringe döndü!

İstanbul Çekmeköy’de seyir halinde olan bir İETT otobüsünde, yabancı uyruklu çocukları oturduğu yerden kaldırmak isteyen bir kişi ile diğer yolcular arasında tartışma çıktı. Sinirlerin gerilmesiyle yumruklu kavgaya dönüşen tartışma nedeniyle otobüs adeta ringe döndü.

otobüste kavga

Video aşağıda – Otobüste ‘çocuklar oturmasın’ kavgası: Ortalık ringe döndü!

Yumruklu kavga nedeniyle diğer yolcular da büyük panik yaşayarak çığlık çığlığa kavgayı ayırmaya çalıştı. Otobüste ‘çocukları kaldırma’ nedeniyle çıkan yumruklu kavga cep telefonu kamerasına yansıdı.


Otobüste ‘çocuklar oturmasın’ kavgası

GZT’nin haberine göre; olay, geçtiğimiz gün akşam saatlerinde Çekmeköy’de seyir halinde olan bir İETT otobüsünde yaşandı. Otobüste yolculuk eden bir adam, iddiaya göre anneleriyle beraber otobüse binip koltuklarda oturan yabancı uyruklu 3 çocuğu oturdukları yerden kaldırmak istedi.


Otobüsteki diğer yolcular da çocukları kaldırmak isteyen kişiye tepki göstererek engel oldu. Bunun üzerine yolcular arasında tartışma çıktı. Tartışma, kısa sürede sinirlerin gerilmesiyle yumruklu kavgaya dönüştü. Çocukları kaldırmak isteyen yolcu ile diğer birkaç yolcu birbirlerine yumruklarla saldırdı.

Astroloji: 2022 burç yorumları