Ezgi Mola’nın 6 yıllık kabusu: Tek başıma sokağa çıkamaz hale geldim!

Ezgi Mola, birlikte bir reklamda oynadığı 6 yıldır kendisini taciz eden Kemal K.’den şikayetçi oldu: ‘Tek başıma sokağa çıkamaz hale geldim!’

Ezgi Mola

Bir süredir TRT1 ekranlarında yayınlanan ‘Masumlar Apartmanı’ adlı dizide rol alan Ezgi Mola, bir diş macunu reklamında birlikte poz verdikleri müzisyen Kemal K.’den 6 yıldır kendisini taciz ve tehdit ettiği iddiasıyla şikâyetçi oldu.

Savcılık, “Tek başıma sokağa çıkamaz hale geldim” diyen Mola’yı haklı buldu.


Oyuncu Ezgi Mola, bir diş macunu reklamında birlikte poz verdikleri müzisyen Kemal K.’den 6 yıldır kendisini tehdit ve tacize maruz bıraktığı iddiasıyla şikâyetçi oldu.

Mola’nın iddiasına göre, 2016 yılında bir oyununa gelen Kemal K., kendisini tanıttı ve çiçek verdi. Kemal K., o günden sonra Ezgi Mola’nın tüm oyunlarına gelmeye başladı.


“Benden ne istiyorsun?”

Hürriyet’ten Özge Eğrikar’ın haberine göre; bir gün oyuncunun yeniden karşısına çıkan Kemal K., “Bir şey konuşmak istiyorum” dedi. Ezgi Mola “Sizi tanımıyorum. Benden ne istiyorsunuz? Neden beni devamlı takip ediyorsunuz?” diyerek tersledi.

YALNIZCA 2 AY UZAKLAŞTIRMA KARARI

K., iddiaya göre Ezgi Mola otomobile bindiğinde üzerine doğru yürüyerek, “Seni mahvedeceğim. Geberteceğim seni. Gününü göreceksin” diyerek kaportayı tekmeledi.


Savcılık, “Tek başıma sokağa çıkamaz hale geldim” diyen Ezgi Mola’yı haklı bularak Kemal K.’ye iki ay uzaklaştırma kararı verdi.

#ezgimolayalnızdeğildir etiketi Twitter‘da gündeme oturdu:

Ezgi Mola, Musa Orhan’ın ‘özür dile’ teklifini reddetti


Editor
Haber Merkezi ▪ İndigo Dergisi, 18 yıldır yayın hayatında olan bağımsız bir medya kuruluşudur. İlkelerinden ödün vermeden tarafsız yayıncılık anlayışı ile çalışmaktadır. Amacı; gidişatı ve tabuları sorgulayarak, kamuoyu oluşturarak farkındalık yaratmaktır. Vizyonu; okuyucularında sosyal sorumluluk bilinci geliştirerek toplumun olumlu yönde değişimine katkıda bulunmaktır. Temel değerleri; dürüst, sağduyulu, barışçıl ve sosyal sorumluluklarının bilincinde olmaktır. İndigo Dergisi, Türkiye’nin saygın İnternet yayınlarından biri olarak; iletişim özgürlüğünü halkın gerçekleri öğrenme hakkı olarak kabul etmekte; Basın Meslek İlkeleri ve Türkiye Gazetecileri Hak ve Sorumluluk Bildirgesi’ne uymayı taahhüt eder. İlaveten İnsan Hakları Evrensel Beyannamesi’ni benimsemekte ve yayın içeriğinde de bu bildiriyi göz önünde bulundurmaktadır. Buradan hareketle herkesin ırk, renk, cinsiyet, dil, din, siyasi veya diğer herhangi bir milli veya içtimai menşe, servet, doğuş veya herhangi diğer bir fark gözetilmeksizin eşitliğine ve özgürlüğüne inanmaktadır. İndigo Dergisi, Türkiye Cumhuriyeti çıkarlarına ters düşen; milli haysiyetimizi ve değerlerimizi karalayan, küçümseyen ya da bunlara zarar verebilecek nitelikte hiçbir yazıya yer vermez. İndigo Dergisi herhangi bir çıkar grubu, örgüt, ideoloji, politik hiçbir oluşumun parçası değildir.