Dizide 5 yıl sonra komadan uyanan karakterin dolar tepkisi: Daha dün 3 liraydı!

FOX TV’de yayınlanan ‘Evlilik Hakkında Her Şey’ dizisindeki bir karakterin girdiği komadan 5 yıl sonra uyanınca verdiği “Dolar 14.70 ne demek, daha dün 3 liraydı” tepkisi gündem oldu.

komadan uyanan dolar

Video aşağıda – FOX TV’nin ekranlarında yayınlanan ‘Evlilik Hakkında Her Şey‘ dizisinde, girdiği komadan 5 yıl sonra uyanan karakter, “Dolar 14.70 ne demek, daha dün 3 liraydı” diyerek şaşkınlık yaşadı.

Barış Kılıç’ın canlandırdığı karakter kızının ölümüne yola açan Aziz karakterinin 5 yıl sonra hastane odasında hayata dönmesine yer verildi.  Aziz hastane odasında neler olduğunu anlamaya çalışırken komodin üzerindeki gazete dikkatini çekti.


Karakterin ilk dikkatini çeken Dolar rakamı oldu. “Dolar 14.70 mi. Ne oluyor be daha dün 3 liraydı” diyerek şaşkınlık yaşadı.


İşte o video:

Atilla Yeşilada uyardı: Yakında dövizde dalgalanma olabilir! – İndigo Dergisi’ni Facebook, Twitter, Instagram ve Telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz!


Editor
Haber Merkezi ▪ İndigo Dergisi, 18 yıldır yayın hayatında olan bağımsız bir medya kuruluşudur. İlkelerinden ödün vermeden tarafsız yayıncılık anlayışı ile çalışmaktadır. Amacı; gidişatı ve tabuları sorgulayarak, kamuoyu oluşturarak farkındalık yaratmaktır. Vizyonu; okuyucularında sosyal sorumluluk bilinci geliştirerek toplumun olumlu yönde değişimine katkıda bulunmaktır. Temel değerleri; dürüst, sağduyulu, barışçıl ve sosyal sorumluluklarının bilincinde olmaktır. İndigo Dergisi, Türkiye’nin saygın İnternet yayınlarından biri olarak; iletişim özgürlüğünü halkın gerçekleri öğrenme hakkı olarak kabul etmekte; Basın Meslek İlkeleri ve Türkiye Gazetecileri Hak ve Sorumluluk Bildirgesi’ne uymayı taahhüt eder. İlaveten İnsan Hakları Evrensel Beyannamesi’ni benimsemekte ve yayın içeriğinde de bu bildiriyi göz önünde bulundurmaktadır. Buradan hareketle herkesin ırk, renk, cinsiyet, dil, din, siyasi veya diğer herhangi bir milli veya içtimai menşe, servet, doğuş veya herhangi diğer bir fark gözetilmeksizin eşitliğine ve özgürlüğüne inanmaktadır. İndigo Dergisi, Türkiye Cumhuriyeti çıkarlarına ters düşen; milli haysiyetimizi ve değerlerimizi karalayan, küçümseyen ya da bunlara zarar verebilecek nitelikte hiçbir yazıya yer vermez. İndigo Dergisi herhangi bir çıkar grubu, örgüt, ideoloji, politik hiçbir oluşumun parçası değildir.