Metrobüste kadın yolcuya korkunç tehdit: “Senin gibi eşim olsa kafasını koparırım”

İstanbul’da bir erkek yolcu metrobüste yer verme nedeni ile tartıştığı kadına, “Benim senin gibi eşim olsa kafasını koparırım” dedi. Kadının, “koparamazsın” şeklinde cevap vermesi üzerine tehditlerine devam eden adam, “Koparırım. Sen kafanı yorma. Ben kafa kopartmaktan yattım. 8 senedir mahkumum. Pandemi nedeniyle çıktım” dedi.

kafasını koparırım

Video aşağıda – Beylikdüzü’nde, bir erkek yolcu metrobüs için yer verme nedeni ile tartıştığı kadına, “Benim senin gibi eşim olsa kafasını koparırım” diyerek tehditler savurdu.

Olay, dün öğle saatlerinde Beylikdüzü Güzelyurt Metrobüs Durağı’nda yaşandı. İddiaya göre erkek yolcu, kadın yolcu ile yer verme nedeni ile tartışmaya başladı. Tartışma iki tarafın da birbirine bağırması ile bir süre devam etti.


“Pandemi nedeniyle çıktım”

Erkek yolcu tartıştığı kadına, “Benim senin gibi eşim olsa kafasını koparırım” dedi. Kadının, “Koparamazsın” şeklinde cevap vermesi üzerine tehditlerine devam eden yolcu, “Koparırım. Sen kafanı yorma. Ben kafa kopartmaktan yattım. Ben 8 senedir mahkumum. Pandemi nedeniyle çıktım” dedi.

Tartışmanın uzaması nedeniyle metrobüsteki yolcular araya girdi. Kadına tehditler savuran yolcu ise metrobüsten inerek yoluna devam etti. İki tarafın da polise giderek şikayetçi olmadığı öğrenildi.


İşte o akıl almaz görüntüler:

Psikopat kişilerin ortak özellikleri neler? Sadist kişi nasıl anlaşılır?