Mustafa Tekin ve Şahin Duman’ın Uzmanlık Alanı Neler? Hangi Sektörler İçin Hizmet Vermeyi Planlıyorlar?

İki yıl öncesine dayanan atılımları ile büyük bir dikkat çeken ve İstanbul’da başlayan hikâyelerini Londra’ya taşıyan Şahin Duman ve Mustafa Tekin 23 yıllık arkadaşlar. Peki, bu arkadaşlığın sırrı ne, hangi ortak noktalar onları bir araya getirdi, haklarında merak edilen pek çok şeyin yanı sıra hangi sektörlerde hizmet verdikleri de araştırılıyor. İşte Şahin Duman ve Mustafa Tekin hakkında bilinmeyenler ve merak edilenler…

mustafa tekin şahin

Mustafa Tekin ve Şahin Duman 23 yıllık arkadaşlıklarını Londra’da değerlendirdiler. Biri girişimcilik kabiliyetine katarken diğeri de yazılım ve IT alanında teknik bilgisini kullandı. İkisinin birleştirdiği güçleriyle tam 2 yıldır Londra’da bir ofis ve showroom’a sahip oldular. Predicomm markasını kuran ikili sıkı dostluklarının yanı sıra aileleri ile de hala samimi bir şekilde görüşüyorlar. İkilinin ailesi şu anda da aynı binada oturuyor. Londra’da bir şirket açma fikri Mustafa’nın Şahin’e teklifte bulunması ile gerçekleşiyor ve yazılım ve IT alanında iyi olan Mustafa girişimci ruhu güçlü olan Şahin’e güçlerini birleştirmeyi teklif ederek serüveni başlatıyorlar. Bu işe başlarken malzeme parası sağlayabilmek için yatırımcı arayan ikili bugün iyi ki de bulamamışız diyor ve 2 yıllık şirketleri için şimdiden 250 müşteriye ulaştıklarını belirtiyorlar.

Türkiye’den Yatırımcı Olarak İşletme Sahiplerine Yazılım Çözümleri Ve Danışmanlık Sağlıyorlar!

Şahin ve Mustafa’nın serüveni bu şekilde kalmayacak gibi görünüyor. Yalnızca bir sektörde hizmet vermeyeceklerini sinyalini veren Şahin ve Mustafa sağlam bir yapılanma içinde olduklarını çok kez dile getirdiler. Bu sebeple de kısa süre içerisinde hizmet sektöründe de çalışmalarıyla yer alacaklar gibi görünüyor. Türkiye’de yazılım ekibinin çoğu bulunan şirket yükselişini hızla devam ettiriyor. Türkiye’den de yatırımcı olarak işletme kurmak isteyenlere hem danışmanlık hem de yazılım çözümleri noktasında destek sağlıyorlar.