Sagist Group Lüks Mobilya Ve Özel Üretim Ürünlerle Göz Dolduruyor! Sagist Group Başkanı Metin Durmaz Hangi Tarz Ürünler Tasarlıyor Ve Üretiyor?

Hizmet verdiği ülkeler ve sektörler açısından her zaman tasarımları ile ön planda olan Sagist Group toplamda dünya üzerindeki üretim hattı ve pek çok ülkede bulunan showroomlarıyla hizmet vermeye devam ediyor.

sagist mobilya

Özel üretim ve lüks mobilyalar alanında dünya devi olan bir fabrikaya sahip. Dünyanın pek çok yerinde otel, villa, hastane, restoran, okul tasarlamış olan ve mobilyalarını da üreten Sagist Group Başkanı Metin Durmaz yer aldığı her proje ile adından söz ettiriyor.

Sagist Group dünyanın 47 ülkesinde hizmet verirken aynı zamanda büyüme hedeflerini de sürdürmektedir ve bu hedeflere uygun olarak çalışmalarını kapsamlı bir şekilde devam ettirmektedir.

Sagist Group Afrika’da kurmuş olduğu otelle Afrika’nın sahip olduğu tek 7 yıldızlı otelini hayata geçirmiştir. 5 milyon dolarlık anlaşma yapan firma yalnızca mobilya dizaynı ve üretimi konusunda bu anlaşmaya gerçekleştirmiştir. Metin Durmaz Demokratik Kongo, İngiltere Londra, Amerika Nijerya gibi pek çok ülkede daha benzer projelerle adından söz ettirmektedir.

metin durmaz

Sagist Group Başkanı Metin Durmaz iç dünyasındaki kapsamlı çalışmaları ile tüm dünyaya adını ve varlığını kanıtlarken diğer tarafta kişisel yaşamı ve hayırsever kimliği ile de ön plana çıkıyor. Pandemi döneminde pek çok yardım gerçekleştiren iş insanı özel yaşamında da evli ve bir çocuk babasıdır.

https://www.hotelmobilya.com/

İndigo Dergisi Haber Merkezi | İndigo Dergisi, 18 yıldır yayın hayatında olan bağımsız bir medya kuruluşudur. İlkelerinden ödün vermeden tarafsız yayıncılık anlayışı ile çalışmaktadır. 2005 yılında kurulan İndigo Dergisi, indigodergisi.com web sitesi üzerinden tamamen dijital ortamda günlük yayın yapmaktadır. Aynı zamanda Türkiye’nin ilk internet haber dergisi olmakla birlikte, tüm yayın kadrosu ve okurlarıyla birlikte sürekli gelişmektedir. İndigo Dergisi’nin amacı; gidişatı ve tabuları sorgulayarak, kamuoyu oluşturarak farkındalık yaratmaktır. Vizyonu; okuyucularında sosyal sorumluluk bilinci geliştirerek toplumun olumlu yönde değişimine katkıda bulunmaktır. Temel değerleri; dürüst, sağduyulu, barışçıl ve sosyal sorumluluklarının bilincinde olmaktır. İndigo Dergisi, Türkiye’nin saygın İnternet yayınlarından biri olarak; iletişim özgürlüğünü halkın gerçekleri öğrenme hakkı olarak kabul etmekte; Basın Meslek İlkeleri ve Türkiye Gazetecileri Hak ve Sorumluluk Bildirgesi’ne uymayı taahhüt eder. İlaveten İnsan Hakları Evrensel Beyannamesi’ni benimsemekte ve yayın içeriğinde de bu bildiriyi göz önünde bulundurmaktadır. Buradan hareketle herkesin ırk, renk, cinsiyet, dil, din, siyasi veya diğer herhangi bir milli veya içtimai menşe, servet, doğuş veya herhangi diğer bir fark gözetilmeksizin eşitliğine ve özgürlüğüne inanmaktadır. İndigo Dergisi, Türkiye Cumhuriyeti çıkarlarına ters düşen; milli haysiyetimizi ve değerlerimizi karalayan, küçümseyen ya da bunlara zarar verebilecek nitelikte hiçbir yazıya yer vermez. İlkelerinden ödün vermeyen şeffaf yayıncılık anlayışını desteklemektedir. Herhangi bir çıkar grubu, örgüt, ideoloji, politik veya dini; hiçbir oluşumun parçası değildir. Köşe yazarlarımızın yazdıkları fikirler, kendi özgür düşünceleridir; İndigo Dergisi yayın politikası dahilinde değerlendirilir ve yayın ilkeleri ile çelişmediği müddetçe, düşünce ve ifade özgürlüğünü teşvik ederek yayına alınır. İndigo Dergisi, sunduğu tüm bilgilerin doğruluğunu teyit ve kontrol eder; bu bilgilerin geçerliliğine son derece önem verir.