Sagist Group Lüks Mobilya Ve Özel Üretim Ürünlerle Göz Dolduruyor! Sagist Group Başkanı Metin Durmaz Hangi Tarz Ürünler Tasarlıyor Ve Üretiyor?

Hizmet verdiği ülkeler ve sektörler açısından her zaman tasarımları ile ön planda olan Sagist Group toplamda dünya üzerindeki üretim hattı ve pek çok ülkede bulunan showroomlarıyla hizmet vermeye devam ediyor.

sagist mobilya

Özel üretim ve lüks mobilyalar alanında dünya devi olan bir fabrikaya sahip. Dünyanın pek çok yerinde otel, villa, hastane, restoran, okul tasarlamış olan ve mobilyalarını da üreten Sagist Group Başkanı Metin Durmaz yer aldığı her proje ile adından söz ettiriyor.

Sagist Group dünyanın 47 ülkesinde hizmet verirken aynı zamanda büyüme hedeflerini de sürdürmektedir ve bu hedeflere uygun olarak çalışmalarını kapsamlı bir şekilde devam ettirmektedir.

Sagist Group Afrika’da kurmuş olduğu otelle Afrika’nın sahip olduğu tek 7 yıldızlı otelini hayata geçirmiştir. 5 milyon dolarlık anlaşma yapan firma yalnızca mobilya dizaynı ve üretimi konusunda bu anlaşmaya gerçekleştirmiştir. Metin Durmaz Demokratik Kongo, İngiltere Londra, Amerika Nijerya gibi pek çok ülkede daha benzer projelerle adından söz ettirmektedir.

metin durmaz

Sagist Group Başkanı Metin Durmaz iç dünyasındaki kapsamlı çalışmaları ile tüm dünyaya adını ve varlığını kanıtlarken diğer tarafta kişisel yaşamı ve hayırsever kimliği ile de ön plana çıkıyor. Pandemi döneminde pek çok yardım gerçekleştiren iş insanı özel yaşamında da evli ve bir çocuk babasıdır.

https://www.hotelmobilya.com/