Işıltınızı Venta Pırlanta ile Keşfedin

Tarzınızın tamamlayıcı parçaları, zarafetinize zarafet katan aksesuarlar ile kombinlerinizle özel olarak kullanabileceğiniz farklı model ve tasarımlarıyla Venta Pırlanta aracılığıyla sizlerle buluşuyor.

Venta Pırlanta

Özel günlerinizde eşlik ettiği gibi günlük kombinlerinizde de tercih edebileceğiniz modeller hem tarzınızı tamamlayarak şık bir görünüm kazandırır hem de ışıltısıyla dikkatleri daima üzerinizde tutar. Yüzük, bileklik, alyans, kolye, küpe modellerinde beğenilerinize sunulan bu modeller farklı tarz, tasarım ve maden seçenekleriyle dikkat çeker. Venta Pırlanta zengin ürün seçeneği ile farklı tarzlara hitap ederek, aksesuarlarınız ve kombininizle tam bütünlük kurarak stilinize ışığıyla zarafet katar. Düğün setleri olarak takım halinde alabileceğiniz gibi altın veya pırlanta bileklik, kolye, yüzük, küpe gibi tek parça şeklinde ürünler de mevcut olup, satın alınabilir. Özellikle hassas bir cilde sahipseniz altın bileklik, küpe, kolye seçenekleri teninizle güzel bir uyum yakaladığı gibi hassasiyetinize de özen gösterir.

Tarzınızın Naif Parçası Kolye Modelleri

İnsanların birbirinden farklı tercihleri, zevkleri ve tarzları bulunur. Kıyafetten, aksesuara her alanda bu faktörler belirleyici bir etmen oluyor. Aksesuarlarda bu seçimlerde modeller etkili olduğu gibi aynı zamanda üretildiği maden de belirleyici bir rol oynuyor. Kullanılan materyal gidilecek olan davete, etkinliğe göre değişiklik gösterir. 2,32 karat pırlanta gerdanlık aşağıya doğru birleşen iki uç tasarımıyla özellikle de v yaka kıyafet kombinlerinde şık, hoş bir duruş sergiler. Pırlanta kolye renk tonuyla lacivert, saks mavisi, siyah, kırmızı renge sahip elbise ve kıyafetlerle güzel bir uyum yakalayarak kombinizle akıcı bir bütünlük oluşturur. Altın kolye modelleri günlük kombinlerde tercih edilerek, tarzınızda farklı detaylara yer verebilirsiniz. Kolyeler sadece Venta Pırlanta’da kadınlar için bulunmuyor, erkeklerin de kombinlerinde kullanabileceği modeller mevcut. Gümüş erkek aksesuarları modellerinden biri olan gümüş erkek yüzük ”Atlas” modeli dikkat çekici tarzı ile farklı bir hava katar.

Gümüş Erkek Yüzük “Atlas”

Gümüş Erkek Yüzük

Zarif Tasarımlarıyla Venta Pırlanta Küpeler

Aksesuarlar stili tamamlayan parçalardan olup, farklı modelleriyle takım halinde kullanabileceği gibi tek parça olarak seçilip farklı kombinasyonlar yapmaya da uygundur. Kulak aksesuarlarından olan küpe ise pırlanta, altın gibi farklı maden seçenekleri ile Venta Pırlanta’da sizlere sunuluyor. Özellikle toplu saç modellerinde küpeler öne çıkarak tarzınıza estetik bir görünüm kazandırır. Pırlanta küpe modellerini özel günler, davetler için tercih ederek şık veya klasik kombinleriniz ile birlikte kullanıp, kombininizle bütünlük yakalar. Altın küpe günlük kombinlerinizde eşlik edebilen farklı tasarımlarıyla topuz, at kuyruğu başta olmak üzere çeşit çeşit saç modelleriyle hoş bir uyum yakalar. Altın küpe modelleri arasında yer alan altın çocuk küpe ”Nazar Boncuklu” tasarım çocukların da severek kullanacağı bir model oluyor. Altın çocuk aksesuarları ciltlerinin yine hassas olduğunu bildiğimiz çocuklar tarafından rahatlıkla kullanılır.

Altın Çocuk Küpe “Nazar Boncuklu”

çocuk küpe

Zarafeti Parmaklarınıza Taşıyan Venta Pırlanta Yüzükler

Venta Pırlanta yüzük modelleri farklı kullanım amaçlarına hitap eden tasarımlara sahiptir. Pırlanta yüzük modelleri arasında bulunan 0,40 karat baget pırlanta yüzük “Voila” çerçevesinde ve halka kısmında bulunan pırlantalar ile ışıltılı, zarif bir tasarım sunuyor. Özel davet, etkinliklerde kombininizle uyum sağlayan şık tasarımıyla zarafeti parmaklarınıza taşır. Pırlanta haricinde altın yüzük olarak seçeneklerde mevcut olan Venta Pırlanta’da aradığınız veya istediğiniz modeli bularak, özgün tasarımları ile kombinlerinizde size eşlik eder. İki insanın birbirine olan aşkının, sevgisinin sembolü olan klasik model 4 mm rose altın alyans ile evliliğin değerini parmaklarınızda taşıma imkanı sunuyor. Hem kadınlar hem erkekler için ayrı tasarımlara sahip modeller bulunur. Erkekler için alyans modelleri altın erkek aksesuarları arasında yer alıp, beğenilerinize sunulur.

0.40 Karat Baget Pırlanta Yüzük “Voila”

baget pırlanta yüzük