İstanbul Ümraniye metro durağında cinsel ilişki görüntüleri

Türkiye, İstanbul Bebek sahilinde güpegündüz bir vakitte ilişkiye giren çiftin görüntülerini konuşurken, İstanbul Ümraniye metro durağından yeni bir görüntü daha geldi. Sosyal medyada yayınlanan görüntülerde, metro istasyonunda cinsel ilişkiye giren bir çift görülüyor.

Ümraniye metro

Türkiye, ilginç haberlerle sarsılmaya devam ediyor. İstanbul Bebek’te gündüz saatlerinde cinsel ilişkiye giren çiftin görüntüleri kamuoyunun ana konusu haline gelmişti. Şahıslardan biri tutuklanırken bir diğeri ise “Akıl sağlığı yerinde değil” iddiasıyla hastaneye sevk edilmişti.

Türkiye, Bebek olayının şokunu atlatamadan şimdi de İstanbul Ümraniye’den gelen görüntülerin şaşkınlığını yaşıyor.


Akşam saatlerinde çekilen görüntülerde, Ümraniye Altınşehir Metro durağının karanlığa bakan bölümünde bir çiftin cinsel ilişkiye girdiği görülüyor.

Görüntülerde, çiftin duvarı kendilerine bariyer yaptıkları ve görülmediklerini sandıkları bir anda arka açıdan çok net bir şekilde köprüden geçen vatandaşlar tarafından görülüyorlar.

O anları kameraya alan bir vatandaş, görüntüyü sosyal medyadan yayınladı.

Bir anda yayılan görüntülerde çiftin rahat tavırları dikkat çekerken, metro durağının ışıkları da dikkat çekiyor.

Görüntülerin, Bebek Sahilinde yaşanan olaydan sonra mı servis edildiği yoksa yakın bir zamanda mı çekildiği henüz tespit edilemedi.

Ümraniye Altınşehir metro durağındaki görüntülerle ilgili, emniyet birimlerinin güvenlik kameralarını incelemeye aldığı ve çiftin kimliğinin belirlenmesi için çalışmalar yürütüldüğü öğrendildi.

BEBEK’TEKİ ÇİFTTEN ERKEK OLANI TUTUKLANMIŞTI

İstanbul Bebek Sahili’ndeki görüntülerle ilgili olarak, erkek şahıs tutuklanarak cezaevine gönderilmiş, kadın şahıs ise Ruh ve Sinir hastalıkları hastanesine sevk edilmişti.


İşte İstanbul Ümraniye Altınşehir metro istasyonunda çekilen o görüntüler:

Bebek sahilinde cinsel ilişki gorüntüleri sonrası gözaltı