Ümit Özdağ: Suriyeli “askerlik yapmak istemiyorum” dediği için Mehmetçik Suriye’de şehit oluyor

Ümit Özdağ: 1.95 boyunda vücut geliştirme çalışan Suriyeli “askerlik yapmak istemiyorum” dediği için 1.60 boyundaki Mehmet Suriye’de savaşıyor.

Ümit Özdağ

Video aşağıda – Zafer Partisi lideri Ümit Özdağ, konuk olduğu programda önemli açıklamalar yaptı. Özdağ, “Suriyeliye ‘Neden ülkene gitmiyorsun?’ diye sorduğumda ‘Dönersem askere alırlar’ diyor. Sen askere alınmayasın diye Mehmetçik Suriye’de şehit oluyor” diye konuştu.

Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, Haberler.com’un YouTube kanalına konuk oldu. Özdağ, dikkat çeken açıklamalarda bulundu.


İstanbul Fatih’te gezerken spor salonundan çıkan 1.95 boyunda 2 Suriyeli gördüğünü söyleyen Özdağ, aralarında geçen diyaloğu anlattı.

Özdağ şu ifadeleri kullandı:


“Suriyelilere bir düşmanlığımız yok. Yardımcı olduk o kadar. Fatih’te gezerken bir GYM’den 1.95 boyunda 2 tane Suriyeli çıktı. Suriye’de 1.60 boyunda mehmetçik elinde G3 ile askerlik yaparken bu adam burada spor yapıyor. Suriyeliye “Neden ülkene gitmiyorsun?” diye sorduğumda “Dönersem askere alırlar” dedi. Oğlum sen askere alınmayasın, nargile içesin diye Mehmetçik şehit oluyor. Kusura bakmasın gitsin askerlik yapsın. Olamaz böyle bir şey”

Beyaz TV’de kendisini metafizik uzmanı olarak tanıtan Pelin Hürman cin çıkarma seansı yaptı


Editor
İndigo Dergisi Haber Merkezi | İndigo Dergisi, 18 yıldır yayın hayatında olan bağımsız bir medya kuruluşudur. İlkelerinden ödün vermeden tarafsız yayıncılık anlayışı ile çalışmaktadır. 2005 yılında kurulan İndigo Dergisi, indigodergisi.com web sitesi üzerinden tamamen dijital ortamda günlük yayın yapmaktadır. Aynı zamanda Türkiye’nin ilk internet haber dergisi olmakla birlikte, tüm yayın kadrosu ve okurlarıyla birlikte sürekli gelişmektedir. İndigo Dergisi’nin amacı; gidişatı ve tabuları sorgulayarak, kamuoyu oluşturarak farkındalık yaratmaktır. Vizyonu; okuyucularında sosyal sorumluluk bilinci geliştirerek toplumun olumlu yönde değişimine katkıda bulunmaktır. Temel değerleri; dürüst, sağduyulu, barışçıl ve sosyal sorumluluklarının bilincinde olmaktır. İndigo Dergisi, Türkiye’nin saygın İnternet yayınlarından biri olarak; iletişim özgürlüğünü halkın gerçekleri öğrenme hakkı olarak kabul etmekte; Basın Meslek İlkeleri ve Türkiye Gazetecileri Hak ve Sorumluluk Bildirgesi’ne uymayı taahhüt eder. İlaveten İnsan Hakları Evrensel Beyannamesi’ni benimsemekte ve yayın içeriğinde de bu bildiriyi göz önünde bulundurmaktadır. Buradan hareketle herkesin ırk, renk, cinsiyet, dil, din, siyasi veya diğer herhangi bir milli veya içtimai menşe, servet, doğuş veya herhangi diğer bir fark gözetilmeksizin eşitliğine ve özgürlüğüne inanmaktadır. İndigo Dergisi, Türkiye Cumhuriyeti çıkarlarına ters düşen; milli haysiyetimizi ve değerlerimizi karalayan, küçümseyen ya da bunlara zarar verebilecek nitelikte hiçbir yazıya yer vermez. İlkelerinden ödün vermeyen şeffaf yayıncılık anlayışını desteklemektedir. Herhangi bir çıkar grubu, örgüt, ideoloji, politik veya dini; hiçbir oluşumun parçası değildir. Köşe yazarlarımızın yazdıkları fikirler, kendi özgür düşünceleridir; İndigo Dergisi yayın politikası dahilinde değerlendirilir ve yayın ilkeleri ile çelişmediği müddetçe, düşünce ve ifade özgürlüğünü teşvik ederek yayına alınır. İndigo Dergisi, sunduğu tüm bilgilerin doğruluğunu teyit ve kontrol eder; bu bilgilerin geçerliliğine son derece önem verir.