Yüzde 250 artması beklenen Metaverse coin hangisi?

Analizlere göre yaklaşık yüzde 250 artış yaşanması beklenen Metaverse coin hangisi?

metaverse coin

Metaverse coinler her ne kadar eski popülerliğini kaybetmiş olsa da yapılan analizlere göre bu metaverse coin kritik seviyelere ulaştı. Bu seviye aşılırsa analizler yaklaşık yüzde 250’lik bir artışı işaret ediyor.

Uyarı: Bu içerik bilgi amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.


O metaverse coin: ApeCoin!

APE topluluğu güçlü bir topluluk ve attıkları başarılı adımlarla biliniyor. Şimdi ise ApeCoin yükseliş sinyalleri vermeye başladı. Peki bunu nasıl anlıyoruz? Hadi grafiklere, fiyat analizine ve diğer detaylara birlikte bakalım!

ApeCoin’in Mayıs-Haziran düşüşünden sonra fiyatlar bir yükselişi gösteriyor!

Mayıs ayından bu yana ApeCoin (APE) %65’in üzerinde bir düşüş gösterdi. Bu düşüşle birlikte 3 dolar seviyelerinde yeni bir dip fiyat oluştu. Bununla birlikte, 3,2 dolarlık destekten olası bir yükseliş eğilimi, toparlanma fırsatı için bu direnç trend çizgisine meydan okuyabilir.


Azalan trend çizgisinin sonuna mı gelindi?

Ayrıca, ApeCoin (APE) grafiği, konsolidasyon aşaması sırasında yükselen düşüş momentumunu gösteren daha düşük yüksek zirveler gösteriyor. 10 Haziran’da, altcoin sahipleri 5,1 dolar desteğini kaybetti ve %37 düşüşle 3,13 seviyesine inildi. Geçen haftadan bu yana, altcoin grafiği, yüksek talep bölgesini gösteren 3,2 dolar desteğinde birkaç düşük fiyat reddetme mumu gösterdi. Potansiyel bir yükseliş dönüşü, APE fiyatını %20 daha fazla artırabilir ve azalan trend çizgisini yeniden test edebilir.

Direnç kırılırsa yaklaşık %250’lik bir artış gelebilir!

Trend çizgisinin kırılması ve direncin aşılması ile birlikte grafik %250’ye yakın bir artışı işaret ediyor. Grafiğe göre 9,5 dolar seviyesine ulaşması muhtemel. Ancak aksi senaryoda dinamik dirençten bir geri dönüş, hakim trendi sürdürecek ve 3,1 dolar seviyesine fiyat geri dönecektir. RSI eğimi aşırı satım bölgesinden kaçtı ve 20 günün üzerine sıçradı.

ApeCoin için kritik seviyeler 5,16 ve 7,5 dolar!

Bollinger Bandı, APE fiyatı, yükseliş eğiliminde büyümeyi destekliyor. Kritik direnç seviyeleri 5,16 ve 7,5 dolardır. En iyi ihtimal hedefi ise kısa vadede 9,4 dolar olarak ölçülüyor. Ralli denemesinin başarısız olduğu senaryoda 3,16 ve 2,16 dolar seviyeleri kritik destek bölgeleridir. APE bu yazı kaleme alınırken 4,16 dolar seviyesinden işlem görmekte.


Yasal Uyarı Notu: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Metaverse Dünyası || Bizi takip edin: Facebook, TwitterInstagram


İndigo Dergisi Haber Merkezi | İndigo Dergisi, 18 yıldır yayın hayatında olan bağımsız bir medya kuruluşudur. İlkelerinden ödün vermeden tarafsız yayıncılık anlayışı ile çalışmaktadır. 2005 yılında kurulan İndigo Dergisi, indigodergisi.com web sitesi üzerinden tamamen dijital ortamda günlük yayın yapmaktadır. Aynı zamanda Türkiye’nin ilk internet haber dergisi olmakla birlikte, tüm yayın kadrosu ve okurlarıyla birlikte sürekli gelişmektedir. İndigo Dergisi’nin amacı; gidişatı ve tabuları sorgulayarak, kamuoyu oluşturarak farkındalık yaratmaktır. Vizyonu; okuyucularında sosyal sorumluluk bilinci geliştirerek toplumun olumlu yönde değişimine katkıda bulunmaktır. Temel değerleri; dürüst, sağduyulu, barışçıl ve sosyal sorumluluklarının bilincinde olmaktır. İndigo Dergisi, Türkiye’nin saygın İnternet yayınlarından biri olarak; iletişim özgürlüğünü halkın gerçekleri öğrenme hakkı olarak kabul etmekte; Basın Meslek İlkeleri ve Türkiye Gazetecileri Hak ve Sorumluluk Bildirgesi’ne uymayı taahhüt eder. İlaveten İnsan Hakları Evrensel Beyannamesi’ni benimsemekte ve yayın içeriğinde de bu bildiriyi göz önünde bulundurmaktadır. Buradan hareketle herkesin ırk, renk, cinsiyet, dil, din, siyasi veya diğer herhangi bir milli veya içtimai menşe, servet, doğuş veya herhangi diğer bir fark gözetilmeksizin eşitliğine ve özgürlüğüne inanmaktadır. İndigo Dergisi, Türkiye Cumhuriyeti çıkarlarına ters düşen; milli haysiyetimizi ve değerlerimizi karalayan, küçümseyen ya da bunlara zarar verebilecek nitelikte hiçbir yazıya yer vermez. İlkelerinden ödün vermeyen şeffaf yayıncılık anlayışını desteklemektedir. Herhangi bir çıkar grubu, örgüt, ideoloji, politik veya dini; hiçbir oluşumun parçası değildir. Köşe yazarlarımızın yazdıkları fikirler, kendi özgür düşünceleridir; İndigo Dergisi yayın politikası dahilinde değerlendirilir ve yayın ilkeleri ile çelişmediği müddetçe, düşünce ve ifade özgürlüğünü teşvik ederek yayına alınır. İndigo Dergisi, sunduğu tüm bilgilerin doğruluğunu teyit ve kontrol eder; bu bilgilerin geçerliliğine son derece önem verir.