Demet Akalın beğenmediği şampanyayı garsonun başından aşağı döktü

Demet Akalın, sahne aldığı mekanda gönderilen şampanyayı beğenmeyince kadehi garsonun başından aşağı döktü: “Resmen elma suyu vermişsin bana” dedi.

Demet Akalın

Video aşağıda – Şarkıcı Demet Akalın, sahne aldığı mekanda getirilen şampanyayı beğenmeyip garsonun başından döktü. Kafe-Bar Çalışanları Dayanışması, Akalın’a “Her dönem Saray soytarılığı yapanlara karşı onur ve haysiyet mücadelesi kazanacak” sözleriyle tepki gösterdi.

Şarkıcı Demet Akalın, sahne aldığı bir mekanda getirilen şampanyayı beğenmeyince “Resmen elma suyu vermişsin bana” diyerek garsonun başından aşağıya döktü.Sosyal medyada paylaşılan görüntü büyük tepki çekti. Çok sayıda sosyal medya kullanıcısı Akalın’a tepki gösterdi.

Kafe-Bar Çalışanları Dayanışması’ndan tepki


Kafe-Bar Çalışanları Dayanışması da Akalın’ın bu tavrına şu sözlerle tepki gösterdi: “Her dönem Saray soytarılığı yapanlara karşı onur ve haysiyet mücadelesi kazanacak.” Tepkiler yükselmeye devam ederken Demet Akalın’dan henüz açıklama gelmedi.

Fatih Altaylı ile Caner Özyurtlu arasındaki diyalog


İndigo Dergisi Haber Merkezi | İndigo Dergisi, 18 yıldır yayın hayatında olan bağımsız bir medya kuruluşudur. İlkelerinden ödün vermeden tarafsız yayıncılık anlayışı ile çalışmaktadır. 2005 yılında kurulan İndigo Dergisi, indigodergisi.com web sitesi üzerinden tamamen dijital ortamda günlük yayın yapmaktadır. Aynı zamanda Türkiye’nin ilk internet haber dergisi olmakla birlikte, tüm yayın kadrosu ve okurlarıyla birlikte sürekli gelişmektedir. İndigo Dergisi’nin amacı; gidişatı ve tabuları sorgulayarak, kamuoyu oluşturarak farkındalık yaratmaktır. Vizyonu; okuyucularında sosyal sorumluluk bilinci geliştirerek toplumun olumlu yönde değişimine katkıda bulunmaktır. Temel değerleri; dürüst, sağduyulu, barışçıl ve sosyal sorumluluklarının bilincinde olmaktır. İndigo Dergisi, Türkiye’nin saygın İnternet yayınlarından biri olarak; iletişim özgürlüğünü halkın gerçekleri öğrenme hakkı olarak kabul etmekte; Basın Meslek İlkeleri ve Türkiye Gazetecileri Hak ve Sorumluluk Bildirgesi’ne uymayı taahhüt eder. İlaveten İnsan Hakları Evrensel Beyannamesi’ni benimsemekte ve yayın içeriğinde de bu bildiriyi göz önünde bulundurmaktadır. Buradan hareketle herkesin ırk, renk, cinsiyet, dil, din, siyasi veya diğer herhangi bir milli veya içtimai menşe, servet, doğuş veya herhangi diğer bir fark gözetilmeksizin eşitliğine ve özgürlüğüne inanmaktadır. İndigo Dergisi, Türkiye Cumhuriyeti çıkarlarına ters düşen; milli haysiyetimizi ve değerlerimizi karalayan, küçümseyen ya da bunlara zarar verebilecek nitelikte hiçbir yazıya yer vermez. İlkelerinden ödün vermeyen şeffaf yayıncılık anlayışını desteklemektedir. Herhangi bir çıkar grubu, örgüt, ideoloji, politik veya dini; hiçbir oluşumun parçası değildir. Köşe yazarlarımızın yazdıkları fikirler, kendi özgür düşünceleridir; İndigo Dergisi yayın politikası dahilinde değerlendirilir ve yayın ilkeleri ile çelişmediği müddetçe, düşünce ve ifade özgürlüğünü teşvik ederek yayına alınır. İndigo Dergisi, sunduğu tüm bilgilerin doğruluğunu teyit ve kontrol eder; bu bilgilerin geçerliliğine son derece önem verir.