Tarkan İzmir konserine “Yolla” ile başladı “Geççek” ile veda etti

Tarkan, İzmir’in Kurtuluşu’nun 100. Yıldönümü kapsamında sahne aldı. Konserine çok sevilen “Yolla” şarkısı ile başlayan Tarkan, “Geççek” şarkısı ile veda etti.

tarkan izmir

Video aşağıda – Tarkan’ın İzmir’deki konserinin hazırlıkları sırasında inşa edilen platform çökmüştü. Konser hazırlıkları aksiliklerle başlasa da dün akşamki konser İzmirliler tarafından büyük ilgi gördü.

İzmir’in düşman işgalinden kurtuluşunun 100’üncü yıl dönümü kapsamında megastar Tarkan, Gündoğdu Meydanı’ndaki konseri için sahneye çıktı.


Tarkan’ı görmek isteyen İzmirliler alanı saatler öncesinden doldurdu. Ses ve ışık gösterilerinin ardından Tarkan sahneye çıktı. İzmir’i çok özlediğini belirten Tarkan, kendisine gösterilen ilgi için teşekkür etti.


Tarkan’ın Gündoğdu Meydanı’nda İzmir Marşı söylediği sırada bir kişi sahneye atladı. Bu sırada İzmir Marşı yarım kalırken, güvenlik görevlilerin müdahale ettiği kişi, Tarkan’a ulaşamadan sahneden uzaklaştırıldı. Tarkan bu sırada izleyiciye müdahale eden görevlilere, “Arkadaşa nazik davranın sevgi gösterisinden olmuştur” diye seslendi.

Tarkan, “İzmir Marşı’nı söylemeden İzmir’den gitmem” diyerek marşı bir kez daha seslendirdi.


İşte o muhteşem geceden görüntüler:

Astroloji: 10 Eylül Balık Dolunay’ı ve Merkür Retrosu burç yorumları