Turizm Bakanı Ersoy’dan dar gelirli vatandaşa ‘kışın gezin’ tavsiyesi!

Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy’dan dar gelirli vatandaşa ‘kışın gezin’ tavsiyesi: “Bütçe kriter açısından baktığınız zaman kışın gezmenizi tavsiye ederim”

ersoy kışın gezin

Video aşağıda – İktidarın politikaları sebebiyle yurttaş alışverişi sepetini bile dolduramazken Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, kışın fiyatların ucuz olacağını söyleyerek ‘gezme’ tavsiyesi verdi.

Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, AKP Konya İl Başkanlığı’nın Selçuklu Kongre Merkezi’nde düzenlediği ‘2023’e Doğru Şehir Buluşmaları’ programında, konuştu.


Ersoy, Türk lirasının tarihi değer kaybı sebebiyle turistlerin adeta ucuzluk pazarı olarak gördüğü Türkiye’de Türk vatandaşlarına kışın fiyatların ucuz olacağını söyleyerek ‘gezme’ tavsiyesinde bulundu. Ersoy şunları sarf etti:

“GEZME FIRSATI YAKALAR”


“Turizmle ilgili şimdi zaten kışın fiyatların en uygun olduğu dönem. Bütçe- kriter açısından baktığınız zaman kışın gezmenizi tavsiye ederim. En düşük bütçelerin, hemen hemen maliyetine satışların olduğu bir dönemde gezme fırsatı yakalamış olursunuz ama daha önce de söyledim, size de söyleyeyim”

Erdoğan: Daha iyi arabaya binmek, daha yeni telefon alabilmek için başka ülkelere gidenlere acıyoruz