Armoni İnsan Kaynakları Bebek ve Çocuk Bakıcısı Hizmetiyle Büyümeye Devam Ediyor!

Kuruluş amacı çalışan aileleri güvenilir ve doğru personeller ile buluşturmak olan ve bu hususta aracılık hizmetleri yürüten Armoni İnsan Kaynakları hizmetlerine eklediği bebek bakıcısı, çocuk bakıcısı ve ev yardımcısı hizmetleri ile adını daha sık duyurmaya başladı.

Bebek Çocuk Bakıcısı

Armoni İnsan Kaynakları Kimdir?

Çalışan ailelerin en büyük ihtiyaçlarından olan Bebek, çocuk bakıcısı ve Ev Yardımcısı hizmeti ile çalışan ailelerin en büyük problemlerinden olan dürüst, güvenilir ve iş ahlakına sahip kişileri bulma işlemini oldukça kolaylaştıran Armoni İnsan Kaynakları bünyesinde bulunan genç, dinamik, bilgili ve güvenilir kişileri ihtiyaç sahipleri ile buluşturmayı amaçlamıştır.

Bebek Bakıcısı

Günümüzde özellikle çalışan ailelerin en büyük sıkıntılarından birisi bebeklerini güvenebileceği bir bebek bakıcısı bulmaktır, Armoni İnsan Kaynakları bu noktada devreye girerek Güvenilir, bilgili, genç ve prezantabl personeller ile aileleri buluşturmayı amaçlamaktadır.

Her aile için çocuğu oldukça önemlidir, bu sebep ile kimse bebeklerini hiç tanımadığı, internette bir ilan sonucu görüştüğü kişiye emanet etmekten korkmaktadır, ancak Armoni İnsan Kaynakları belirli kriterlerden geçmiş, güvenlik araştırması yapılmış kalifiye ve güvenilir bebek bakıcısı portföyü ile sizlere en uygun adaylardan bir seçim imkânı yaratıp, gözünüzden sakındığınız bebeklerinizi emanet edebileceğiniz doğru kişiyi seçmenize yardımcı oluyor.

Çocuk Bakıcısı

En az bebek bakıcısı kadar çocuk bakıcısı tercih etmekte çalışan aileler açısından oldukça büyük bir sorundur, zira çocuğunuz ile ilgilenmeyecek evde sadece vakit geçirip çocuğunuzu kendi haline bırakacak bir çocuk bakıcısının çocuğunuza yarardan çok zararı olacaktır. Bu noktada size çocuklarınızın ödevlerinde yardımcı olacak gerektiğinde onlarla oyunlar oynayacak bir arkadaş gibi onları dinleyebilecek güvenilir ve bilgili çocuk bakıcısı ihtiyacı doğmaktadır.

Ancak internet ilanları ve kariyer sitelerinden temin edeceğiniz personelin bu tarz yetkinlikleri ve iş ahlakı olup olmadığını bilmek oldukça zordur, Armoni İnsan Kaynakları ise sahip olduğu geniş personel portföyü ile sizin ihtiyaçlarınıza göre filtreleme yapıp çocuğunuz için maksimum fayda sağlayacak çocuk bakıcısı seçeneklerini sizlere sunarak ihtiyacınızın kolayca çözülmesini sağlar.

Ev Yardımcısı

Çalışan aileler için en büyük problemlerden birisi ev işlerini yapmaktır, ev işlerine vakit ayıramayan ve bu hususta kendisine yardım edecek bir destek arayan aileler genellikle bu desteği ev yardımcısı tutarak çözmektedir.

Ancak ev yardımcısı tercihi oldukça önemli bir husustur evinize gelecek kişinin titizliği ve iş yapma becerisi kadar güvenilirliği de oldukça önemlidir, tanımadığınız bir kişiye evinizi açmadan önce onun güvenilir bir kişi olup olmadığını anlamak oldukça zordur. Armoni İnsan Kaynakları ise bu noktada devreye girip Ev Yardımcısı arayan kişilere belirli güvenlik kontrolleri sağlanmış iş ahlakı olan titiz ve gönül rahatlığı ile evinizi emanet edebileceğiniz ev yardımcıları bulma noktasında destek olmaktadır.

Armoni İnsan Kaynakları Güvenilir Mi?

Vatandaşlarımızın hassas noktalarına ulaşabilen ve işlerini en güvenilir ve kaliteli şekilde yürütülmesini sağlayacak personel kadrosuna sahip olan Armoni İnsan Kaynakları bünyesinde barındırdığı çocuk gelişim uzmanları ve ülkemizde son zamanlar oldukça popüler olan Flipinli, Endonezyalı ya da İngilizce Rusça ana dilli personel ekibi ile tüm ihtiyaçlara karşılık vermeye çalışmaktadır.

Eğitimci geçmişe sahip bir kurucuya sahip olan Armoni İnsan Kaynakları sadece bakıcı, yardımcı, temizlikçi değil sahip olduğu geniş personel havuzu ile adeta bireysel kişiler için kurulmuş bir insan kaynakları ofisi gibi faaliyet göstermekte ve tüm ihtiyaçlarına karşılık vermektedir.

Bireysel personel temini ile kıyasla evinize gelen personel ile ilgili geri dönüşlerde bulunabileceğiniz, ya da hızlı aksiyon alabileceğiniz bir sistem yaratan Armoni İnsan Kaynakları internet sitelerinde bulunan ilanlardaki 10.000’lerce kişi arasından sizin yerinize mülakatları ve güvenlik araştırmalarını yapmış ve en kalifiye personel ekibi portföyünü oluşturmuş bir firmadır.