Vizyonda bu hafta: M3GAN, Servet Operasyonu, İllegal Hayatlar

Vizyonda bu hafta: 6 yeni film gösterime giriyor. M3GAN, Servet Operasyonu, İllegal Hayatlar, Tamiri Mümkün, Ammar 3: Cin Kabilesi, Aİ…

Vizyonda

Bu hafta sinema salonlarında 6 yeni film var. Guy Ritchie’nin, çekimleri büyük oranda Antalya’da gerçekleştirilen, Jason Statham, Hugh Grant gibi isimlere ek olarak Kaan Urgancıoğlu’nun da rol aldığı aksiyonn filmi “Servet Operasyonu”; James Wan imzalı korku/bilim kurgu filmi “M3GAN”, Mor ve Ötesi’nin unutulmaz İnönü Stadı konserini perdeye taşıyan “Tamiri Mümkün”, dünya festivallerinde yarışan “Aİ”, yerli komedi filmi “İllegal Hayatlar” ve korku filmi “Ammar 3: Cin Kabilesi” sinema salonlarında izleyicileri bekliyor.

Servet Operasyonu

Guy Ritchie’nin yönettiği ve çekimleri Antalya’da gerçekleştirilen “Servet Operasyonu”, dünya için büyük tehdit oluşturan yeni bir ölümcül silah teknolojisinin ticarileştirilmesini önlemek için zorlu bir maceraya atılan bir ajanın hikayesini konu ediyor. Başrollerini Jason Statham, Hugh Grant, Aubrey Plaza ve Josh Hartnett’ın paylaştığı filmin oyuncu kadrosunda Kaan Urgancıoğlu ve Tim Seyfi de yer alıyor


M3GAN

Korku sinemasının önemli isimleri James Wan ve Blumhouse’un güçlerini birleştirdiği “M3GAN” yapay zekalı bir oyuncak bebeğin yol açtığı dehşeti anlatıyor. M3GAN, bir oyuncak şirketinin robot uzmanı tarafından tasarlanan, gerçeğe yakın bir oyuncak bebektir. Bağlı olduğu çocuk için bir arkadaş, öğretmen, oyuncak ve koruyucu olmak için dinleyerek ve izleyerek öğrenen bir yapay zekaya sahiptir. M3GAN’ı tasarlayan robot uzmanı, ebeveynlerini kaybeden yeğeninin sorumluluğunu almak zorunda kaldığında, onu M3GAN ile eşletirmeye karar verir, ancak bu karar akıl almaz sonuçlar doğuracaktır…

Tamiri Mümkün

“Tamiri Mümkün”, sevilen rock grubu Mor ve Ötesi’nin 28 Mayıs 2022’de İnönü Stadı’nda verdiği ve 35 bin kişinin katıldığı unutulmaz konseri beyaz perdeye aktarıyor. Yapım, tarihi anların yaşandığı konsere gidemeyen izleyicilerin o anları yaşamasını sağlarken, konsere gidenler de o unutulmaz anları bir kez daha yaşayabilme şansı elde edecek.


Polonyalı yönetmen Jerzy Skolimowski’nin yazdığı ve yönettiği “Aİ”, EO adlı bir eşeğin, Polonya sirkinde başlayan ve bir İtalyan mezbahasında biten hikayesini konu ediyor. EO, Polonya’da bir sirkte doğan bir eşektir. O, hayat yolculuğunda iyi ve kötü insanlarla tanışır, neşe ve acıyı yaşar. Karşılaştığı türlü zorluklar ve felaketlerin üstesinden gelmeye çalışan EO, ne olursa olsun masumiyetini hiçbir zaman kaybetmez.

İllegal Hayatlar

Cenk Çelik tarafından yazılıp yönetilen “İllegal Hayatlar”, kaçak kumarhane işletmeye çalışan bir adamın hikayesini konu ediyor. Mahsun Karaca, Müjde Uzman, Mehmet Kahraman ve Şahin Sarsu’nun rol aldığı filmin konusu şöyle: Mahsun, kaçak bir kumarhane işletmektedir. Bu nedenle de polis baskınlarıyla baş etmekte bir hayli zorlanır. Kumarhaneyi işletmeye devam etmek isteyen Mahsun, bu amaçla sahte bir siyasi parti kurmaya karar verir. Böylece gizli olarak kumarhane işletmeye devam edebilecektir. Ancak bu fikir, hem de kendisini hem de arkadaşlarını türlü maceraların içine sürükler.

Ammar 3: Cin Kabilesi


Film, sevdiği çocuğa kavuşmak için bir büyü yapan genç bir kadının yaşadıklarını konu ediyor. Genç bir kadın olan Zemherin, sevdiği çocuğu elde etmeye kararlıdır. Bu amaçla, arkadaşı Şule’nin de desteğiyle Ammar cinlerinden yardım alarak bir büyü yapar. Zemherin, cinler sayesinde amacına ulaşır. Ancak bu durum herkesin hayatını bir kabusa çevirir. Ölüm bile bu lanetten kurtulmak için bir çözüm olmayacaktır.

Yumruk sıkma şekliniz kişiliğinizi ele veriyor!


İndigo Dergisi Haber Merkezi | İndigo Dergisi, 18 yıldır yayın hayatında olan bağımsız bir medya kuruluşudur. İlkelerinden ödün vermeden tarafsız yayıncılık anlayışı ile çalışmaktadır. 2005 yılında kurulan İndigo Dergisi, indigodergisi.com web sitesi üzerinden tamamen dijital ortamda günlük yayın yapmaktadır. Aynı zamanda Türkiye’nin ilk internet haber dergisi olmakla birlikte, tüm yayın kadrosu ve okurlarıyla birlikte sürekli gelişmektedir. İndigo Dergisi’nin amacı; gidişatı ve tabuları sorgulayarak, kamuoyu oluşturarak farkındalık yaratmaktır. Vizyonu; okuyucularında sosyal sorumluluk bilinci geliştirerek toplumun olumlu yönde değişimine katkıda bulunmaktır. Temel değerleri; dürüst, sağduyulu, barışçıl ve sosyal sorumluluklarının bilincinde olmaktır. İndigo Dergisi, Türkiye’nin saygın İnternet yayınlarından biri olarak; iletişim özgürlüğünü halkın gerçekleri öğrenme hakkı olarak kabul etmekte; Basın Meslek İlkeleri ve Türkiye Gazetecileri Hak ve Sorumluluk Bildirgesi’ne uymayı taahhüt eder. İlaveten İnsan Hakları Evrensel Beyannamesi’ni benimsemekte ve yayın içeriğinde de bu bildiriyi göz önünde bulundurmaktadır. Buradan hareketle herkesin ırk, renk, cinsiyet, dil, din, siyasi veya diğer herhangi bir milli veya içtimai menşe, servet, doğuş veya herhangi diğer bir fark gözetilmeksizin eşitliğine ve özgürlüğüne inanmaktadır. İndigo Dergisi, Türkiye Cumhuriyeti çıkarlarına ters düşen; milli haysiyetimizi ve değerlerimizi karalayan, küçümseyen ya da bunlara zarar verebilecek nitelikte hiçbir yazıya yer vermez. İlkelerinden ödün vermeyen şeffaf yayıncılık anlayışını desteklemektedir. Herhangi bir çıkar grubu, örgüt, ideoloji, politik veya dini; hiçbir oluşumun parçası değildir. Köşe yazarlarımızın yazdıkları fikirler, kendi özgür düşünceleridir; İndigo Dergisi yayın politikası dahilinde değerlendirilir ve yayın ilkeleri ile çelişmediği müddetçe, düşünce ve ifade özgürlüğünü teşvik ederek yayına alınır. İndigo Dergisi, sunduğu tüm bilgilerin doğruluğunu teyit ve kontrol eder; bu bilgilerin geçerliliğine son derece önem verir.