Çadır kent ziyaretine 84 bin TL’lik Prada mont ile gitti!

Serdivan Belediye Başkanı AKP’li Yusuf Alemdar’ın çadır kent ziyaretinde giydiği 84 bin TL’lik Prada mont sosyal medyada gündem oldu.

çadır kent prada

Sakarya’nın Serdivan ilçesi Belediye Başkanı Yusuf Alemdar depremzedelerin yanın giderken giydiği 84 bin liralık montuyla gündemde.

AKP’li Alemdar, belediyenin Kahramanmaraş’ta kurduğu çadır kent ile ilgili bilgi almak için bölgeye gitti.


Ziyareti Twitter hesabından duyuran Alemdar, “Bölgede bulunan Milletvekilimiz Çiğdem Erdoğan Atabek’e Kahramanmaraş’ta kurduğumuz çadır kentle ilgili bilgi verdik. El ele, gönül gönüle vererek, birlik-beraberlik ve dayanışma içerisinde bu büyük felaketin yaralarını saracağız” mesajını paylaştı.

Fakat Alemdar’ın ziyaretinden çok yeterli kıyafetleri olmayan depremzedelerin yanına giderken giydiği Prada marka mont konuşuldu.

Sosyal medyada gündem olan montun fiyatının 84 bin lira olduğu anlaşıldı.

Daha önce de AKP’li Mehmet Metiner yoksul bir ailenin yanına giderken Prada marka mont giymiş, Metiner daha sonra montun sahte olduğunu açıklamıştı. (ODATV)


İşte o görseller:

yusuf alemdar

prada mont ceket

A Haber, Adıyaman diye Kahta’yı gösterdi: “Hayat normale döndü”


Editor
Haber Merkezi ▪ İndigo Dergisi, 18 yıldır yayın hayatında olan bağımsız bir medya kuruluşudur. İlkelerinden ödün vermeden tarafsız yayıncılık anlayışı ile çalışmaktadır. Amacı; gidişatı ve tabuları sorgulayarak, kamuoyu oluşturarak farkındalık yaratmaktır. Vizyonu; okuyucularında sosyal sorumluluk bilinci geliştirerek toplumun olumlu yönde değişimine katkıda bulunmaktır. Temel değerleri; dürüst, sağduyulu, barışçıl ve sosyal sorumluluklarının bilincinde olmaktır. İndigo Dergisi, Türkiye’nin saygın İnternet yayınlarından biri olarak; iletişim özgürlüğünü halkın gerçekleri öğrenme hakkı olarak kabul etmekte; Basın Meslek İlkeleri ve Türkiye Gazetecileri Hak ve Sorumluluk Bildirgesi’ne uymayı taahhüt eder. İlaveten İnsan Hakları Evrensel Beyannamesi’ni benimsemekte ve yayın içeriğinde de bu bildiriyi göz önünde bulundurmaktadır. Buradan hareketle herkesin ırk, renk, cinsiyet, dil, din, siyasi veya diğer herhangi bir milli veya içtimai menşe, servet, doğuş veya herhangi diğer bir fark gözetilmeksizin eşitliğine ve özgürlüğüne inanmaktadır. İndigo Dergisi, Türkiye Cumhuriyeti çıkarlarına ters düşen; milli haysiyetimizi ve değerlerimizi karalayan, küçümseyen ya da bunlara zarar verebilecek nitelikte hiçbir yazıya yer vermez. İndigo Dergisi herhangi bir çıkar grubu, örgüt, ideoloji, politik hiçbir oluşumun parçası değildir.