Çocuğun sözleri sokak röportaja damga vurdu!

Çocuğun sözleri sokak röportaja damga vurdu: “En gıcık olduğum insan tipi böyle kendini bir şey zannedenler, her şeyde kendini iyi sanan ama hiçbir şey beceremeyenler.”

Çocuğun sözleri

Video aşağıda – Çocuğun sözleri röportaja damga vurdu: “En gıcık olduğum insan tipi böyle kendini bir şey zannedenler, her şeyde kendini iyi sanan ama hiçbir şey beceremeyenler. Bir de ‘Çok zenginim’ diye dolananlar var beyinleri ancak konuşmaya yetiyor, hiçbir şey bilmiyor.”

Sokak röportajlarında ilginç diyaloglar gerçekleşmeye devam ediyor. Masadakiler TV adlı YouTube kanalının küçük çocukla yaptığı röportaj sosyal medyada gündem oldu.


Kameraya konuşan küçük çocuk en gıcık olduğu insan tipini böyle anlattı:

“En gıcık olduğum insan tipi böyle kendini bir şey zannedenler, her şeyde kendini iyi sanan ama hiçbir şey beceremeyenler. Bir de ‘Çok zenginim’ diye dolananlar var beyinleri ancak konuşmaya yetiyor, hiçbir şey bilmiyor.”


İşte o sokak röportajı:

Astroloji || Bizi takip edin: Facebook, TwitterInstagram


İndigo Dergisi Haber Merkezi | İndigo Dergisi, 18 yıldır yayın hayatında olan bağımsız bir medya kuruluşudur. İlkelerinden ödün vermeden tarafsız yayıncılık anlayışı ile çalışmaktadır. 2005 yılında kurulan İndigo Dergisi, indigodergisi.com web sitesi üzerinden tamamen dijital ortamda günlük yayın yapmaktadır. Aynı zamanda Türkiye’nin ilk internet haber dergisi olmakla birlikte, tüm yayın kadrosu ve okurlarıyla birlikte sürekli gelişmektedir. İndigo Dergisi’nin amacı; gidişatı ve tabuları sorgulayarak, kamuoyu oluşturarak farkındalık yaratmaktır. Vizyonu; okuyucularında sosyal sorumluluk bilinci geliştirerek toplumun olumlu yönde değişimine katkıda bulunmaktır. Temel değerleri; dürüst, sağduyulu, barışçıl ve sosyal sorumluluklarının bilincinde olmaktır. İndigo Dergisi, Türkiye’nin saygın İnternet yayınlarından biri olarak; iletişim özgürlüğünü halkın gerçekleri öğrenme hakkı olarak kabul etmekte; Basın Meslek İlkeleri ve Türkiye Gazetecileri Hak ve Sorumluluk Bildirgesi’ne uymayı taahhüt eder. İlaveten İnsan Hakları Evrensel Beyannamesi’ni benimsemekte ve yayın içeriğinde de bu bildiriyi göz önünde bulundurmaktadır. Buradan hareketle herkesin ırk, renk, cinsiyet, dil, din, siyasi veya diğer herhangi bir milli veya içtimai menşe, servet, doğuş veya herhangi diğer bir fark gözetilmeksizin eşitliğine ve özgürlüğüne inanmaktadır. İndigo Dergisi, Türkiye Cumhuriyeti çıkarlarına ters düşen; milli haysiyetimizi ve değerlerimizi karalayan, küçümseyen ya da bunlara zarar verebilecek nitelikte hiçbir yazıya yer vermez. İlkelerinden ödün vermeyen şeffaf yayıncılık anlayışını desteklemektedir. Herhangi bir çıkar grubu, örgüt, ideoloji, politik veya dini; hiçbir oluşumun parçası değildir. Köşe yazarlarımızın yazdıkları fikirler, kendi özgür düşünceleridir; İndigo Dergisi yayın politikası dahilinde değerlendirilir ve yayın ilkeleri ile çelişmediği müddetçe, düşünce ve ifade özgürlüğünü teşvik ederek yayına alınır. İndigo Dergisi, sunduğu tüm bilgilerin doğruluğunu teyit ve kontrol eder; bu bilgilerin geçerliliğine son derece önem verir.