Birarabam’dan 2023 Sıfır Araç Kampanyası 

Birarabam tarafından oluşturulmuş olan Birarabam araç kampanyası ile kişiler oldukça uygun fiyata ve kısa sürede araç sahibi olabilmektedir. Pek çok insan kampanya sayesinde hayalindeki arabaya kavuşmuştur. 2023 senesi özellikle araç fiyatları konusunda oldukça dengesiz ve oynak olan bir dönemdir. Bu anlamda pek çok insan kolayca araç sahibi olamayabilir.

Birarabam sıfır araç

Özellikle araç sahibi olmak isteyenler bankalara başvurdukları zaman yüksek fiyat faizli kredilerle karşılaşabilmektedir. Aynı zamanda araç sahibi olmak için insanların belirli bir peşinata sahip olması da gerekir. Ancak Birarabam tarafından sunulmuş olan kampanyalar ile hem peşinat olmadan hem de herhangi bir şekilde faiz ödemeden taksitli olarak araç sahibi olmak mümkündür.

Birarabam İle Faizsiz Araba Sahibi Olmak

Günümüzde araba sahibi olmak aslında istekten daha çok ihtiyaç haline gelmiştir. Ancak bilindiği üzere ekonomik olarak yaşanan sıkıntılar sebebiyle araç fiyatları dudak uçuklatır hale gelmiştir. Herhangi bir şekilde faiz ödemeden araç sahibi olmanın imkansız olduğu bir dönem yaşanıyor. Ancak Birarabam tarafından sunulmuş olan kampanyalar ile kişiler faizsiz araç sahibi olabilmektedir. Birarabam taksitle araba alma yöntemi sayesinde herhangi bir vade farkı, faiz ya da peşinat zorunluluğu olmadan ara ödeme yaparak veya yapmayarak istenen ödeme koşulları ile araç sahibi olmanın imkanını sunuyor.

Birarabam araba kampanyaları ile taksitle araç satın almayı oldukça uygun taksitlerle sağlıyor. Yani kişiler 2500 TL ya da 3000 TL gibi oldukça düşük fiyatlarla araba sahibi olabilir. Bilindiği üzere krediye başvuran kişiler aylık en az 10.000 TL’ye kadar kredi ödemelidir. Ancak bu durum bütçesi kısıtlı olan kişiler için imkansız olduğundan dolayı Birarabam böyle bir kampanya sunmuştur. 66 aya kadar uzayabilen vade sayısıyla kişiler tamamen kendi belirlemiş olduğu taksit fiyatları ile araba sahibi olabilmektedir. Yani taksit fiyatı da tamamen kişiye bağlı olarak sunulabilmektedir.

Birarabam Tarafından Sunulan Avantajlı Araba Kampanyaları

sıfır araç kampanyası

Birarabam yapmış olduğu kampanyalar sayesinde sadece tek bir avantaj değil aslında birden fazla avantajı sunuyor. Bu avantajlardan yararlanan kişiler en kısa sürede hayali olan aracı satın alabilir. Bilindiği üzere pek çok firma ya faizsiz ya da peşinatsız ödeme koşulu sunuyor ancak Birarabam firması kampanyaları sayesinde kişiler hem peşinat vermeden hem de herhangi bir faiz ödemeden en kolay şekilde araba sahibi olabilmektedir. Kampanyalar tamamen kişiye özel olarak da sunulur.

Kişilerin bu noktada yapması gereken tek şey araç finansmanı tutarını belirlemektir. Burada sunulacak olan kampanyalar hem sıfır arabalar için hem de ikinci el arabalar için özel olarak sunulmaktadır. Kişiler sadece günlük kullanımda değil aynı zamanda yatırım olarak da bu yöntemi oldukça fazla tercih ediyor. Pek çok kişi aracını satın aldıktan sonra aracın değeri yükseldiği zaman aracı satarak taksitlerini ödüyor. Bu sayede çok daha iyi bir kar sağlanabilir. Tasarruf sahipleri her türlü kolaylıkta bu yöntemi tercih edebilir.

Birarabam İle Araba Sahibi Olmak İçin Başvuru Yapmak

Birarabam araç kampanyalarından faydalanmak isteyen kişiler Birarabam firması ile iletişime geçerek kısa bir süre içerisinde araç sahibi olabilir. Firmanın deneyimli ekibi tarafından tamamen kişiye uygun ve özel olabilecek çok çeşitli yöntemler sunuluyor. Kişiler kendi bütçesine uygun olan bu yöntemler ile araç sahibi olabiliyor. Ödeme kolaylığı, taksit sayısı ve taksit fiyatları da firma ekibi ile konuşularak gerçekleştirilebiliyor. Kişiler istediği aracı ekibe bildirerek başvurusunu yapabilir ve en kısa sürede senetle araba alıp arabasına sahip olabilir.

Editor
Haber Merkezi ▪ İndigo Dergisi, 18 yıldır yayın hayatında olan bağımsız bir medya kuruluşudur. İlkelerinden ödün vermeden tarafsız yayıncılık anlayışı ile çalışmaktadır. Amacı; gidişatı ve tabuları sorgulayarak, kamuoyu oluşturarak farkındalık yaratmaktır. Vizyonu; okuyucularında sosyal sorumluluk bilinci geliştirerek toplumun olumlu yönde değişimine katkıda bulunmaktır. Temel değerleri; dürüst, sağduyulu, barışçıl ve sosyal sorumluluklarının bilincinde olmaktır. İndigo Dergisi, Türkiye’nin saygın İnternet yayınlarından biri olarak; iletişim özgürlüğünü halkın gerçekleri öğrenme hakkı olarak kabul etmekte; Basın Meslek İlkeleri ve Türkiye Gazetecileri Hak ve Sorumluluk Bildirgesi’ne uymayı taahhüt eder. İlaveten İnsan Hakları Evrensel Beyannamesi’ni benimsemekte ve yayın içeriğinde de bu bildiriyi göz önünde bulundurmaktadır. Buradan hareketle herkesin ırk, renk, cinsiyet, dil, din, siyasi veya diğer herhangi bir milli veya içtimai menşe, servet, doğuş veya herhangi diğer bir fark gözetilmeksizin eşitliğine ve özgürlüğüne inanmaktadır. İndigo Dergisi, Türkiye Cumhuriyeti çıkarlarına ters düşen; milli haysiyetimizi ve değerlerimizi karalayan, küçümseyen ya da bunlara zarar verebilecek nitelikte hiçbir yazıya yer vermez. İndigo Dergisi herhangi bir çıkar grubu, örgüt, ideoloji, politik hiçbir oluşumun parçası değildir.