Starbucks kahve fiyatlarına büyük zam geldi!

Starbucks kahve fiyatlarına yaklaşık yüzde 25 zam yaptığını duyurdu.

starbucks kahve fiyatları

Yüksek eflansyon kahve fiyatlarını da vurdu. Büyük kahve zincirlerinden Starbucks kahve fiyatlarına yaklaşık yüzde 25 zam yaptığını duyurdu.

Bu zamla birlikte küçük boy filtre kahve fiyatı 39 liraya çıkarken, orta boy filtre kahve fiyatı 44 liraya, büyük boy ise 49 liraya yükseldi.


Küçük boy Mocha fiyatları 62 liraya, büyük boy Mocha fiyatları ise 79 liraya çıktı.

kahve ücretleri

Starbucks kahve fiyatları:

Küçük Orta Büyük
Filtre kahve: 39 TL 44 TL 49 TL
Latte Macchiato: 48 TL 54 TL 61 TL
Cappuccino: 48 TL 54 TL 61 TL
Caramel Macchiato: 59 TL 68 TL 76 TL
Caffe Mocha: 62 TL 71 TL 79 TL
Çay: 35 TL 35 TL 44 TL
Flat White: 48 TL
Ristretto Bianco: 48 TL
Espresso: 29 TL (tek) 38 TL (double)
Türk kahvesi: 35 TL 44 TL (double)

Caramel Macchiato ürününün ise küçük boyu ise 59 liraya çıkarken, büyük boyu ise 76 liraya yükseldi.

Büyük çay fiyatı 44 TL’ye yükseldi.

Türk kahvesi 35 TL’de satılıyor.

Onedio’nun paylaştığı görselde mağazanın en çok tüketilen ürünlerinden Mocha’nın fiyatı 62 liradan başlıyor.

starbucks fiyat


Caramel Macchiato fiyatının ise 59 liraya yükseldiği görülüyor.

Resimde ilk gördüğünüz detay karakterinizi yansıtıyor!


Editor
Haber Merkezi ▪ İndigo Dergisi, 18 yıldır yayın hayatında olan bağımsız bir medya kuruluşudur. İlkelerinden ödün vermeden tarafsız yayıncılık anlayışı ile çalışmaktadır. Amacı; gidişatı ve tabuları sorgulayarak, kamuoyu oluşturarak farkındalık yaratmaktır. Vizyonu; okuyucularında sosyal sorumluluk bilinci geliştirerek toplumun olumlu yönde değişimine katkıda bulunmaktır. Temel değerleri; dürüst, sağduyulu, barışçıl ve sosyal sorumluluklarının bilincinde olmaktır. İndigo Dergisi, Türkiye’nin saygın İnternet yayınlarından biri olarak; iletişim özgürlüğünü halkın gerçekleri öğrenme hakkı olarak kabul etmekte; Basın Meslek İlkeleri ve Türkiye Gazetecileri Hak ve Sorumluluk Bildirgesi’ne uymayı taahhüt eder. İlaveten İnsan Hakları Evrensel Beyannamesi’ni benimsemekte ve yayın içeriğinde de bu bildiriyi göz önünde bulundurmaktadır. Buradan hareketle herkesin ırk, renk, cinsiyet, dil, din, siyasi veya diğer herhangi bir milli veya içtimai menşe, servet, doğuş veya herhangi diğer bir fark gözetilmeksizin eşitliğine ve özgürlüğüne inanmaktadır. İndigo Dergisi, Türkiye Cumhuriyeti çıkarlarına ters düşen; milli haysiyetimizi ve değerlerimizi karalayan, küçümseyen ya da bunlara zarar verebilecek nitelikte hiçbir yazıya yer vermez. İndigo Dergisi herhangi bir çıkar grubu, örgüt, ideoloji, politik hiçbir oluşumun parçası değildir.