Madonna ölümden döndü: “Onu kaybedeceğimizden emindik”

Evinde bir anda fenalaşan ve hastaneye kaldırılan şarkıcı Madonna, geçirdiği bakteriyel enfeksiyon nedeniyle 24 Haziran’da yoğun bakıma alınarak entübe edildi.

Madonna ölümden

Page Six’in özel haberine göre, yoğun bakımdan çıktığı belirtilen Madonna, hastanenin normal bir koğuşunda iyileşiyor. Şarkıcının 26 yaşındaki en büyük kızı Lourdes Leon’un tüm süreç boyunca annesinin yanında olduğu aktarıldı.

“Kendini hala genç ve yenilmez sanıyor”

Şarkıcının ailesi 24 Haziran Cumartesi gününden beri saklı tutulan durumla ilgili ilk açıklamayı yaptı. Madonna’nın aile üyeleri, durumun çok ciddi olduğunu ve günler boyunca onu kaybedeceklerine inandıklarını söyledi. Şarkıcının sağlık durumunun da bu kadar büyük bir ciddiyet arz ettiği için dün geceye kadar saklı tutulduğu belirtildi.


Madonna’nın mesleğini ve kariyerini kendi sağlığının bile önünde tuttuğunu ve bunun ölümcül hale gelmesinden korktuklarını söyleyen aile, “Kendini hala genç, üstelik de yenilmez sanıyor. Ancak böyle değil. Onu gerçekten kaybedeceğimize inandığımız çok zor birkaç gün geçirdik. Madonna’nın ucunda ölüm bile olsa ününü ve kariyerini sağlığı dahil her şeyin önüne koyacağından korkuyoruz” ifadelerini kullandı.

madonna latest

Madonna’nın dünya turu ertelendi

Yıllardır sanatçıyla çalışan menajeri Guy Oseary, Madonna’nın ölümden döndüğünü ve yoğun bakımda kaldığını doğrularken hala hastanede tıbbi bakım altında olduğunu ancak doktorların şarkıcının iyileşeceğini açıkladığını duyurdu. Oseary, Madonna’nın dünya turu da dahil olmak üzere işle ilgili planlanan her şeyin belirsiz bir tarihe kadar ertelendiğini söyledi.

Bakteriyel enfeksiyon şüphesi

Madonna’nın ne tür bir bakteriyel enfeksiyon geliştirdiği henüz belli değil. Hastalık Kontrol ve Önleme Merkezleri’ne göre, her yıl 23 binden fazla Amerikalı bir dizi ciddi bakteriyel enfeksiyondan ölüyor.


Madonna Louise Ciccone, 7 Grammy Ödülü sahibi Amerikalı şarkıcı, şarkı yazarı, oyuncu ve iş insanı. 1980’lerden beri “Pop’un Kraliçesi” olarak anılır. Kırk yılı aşkın süredir en önemli kültürel simgelerden biridir. 16 Ağustos 1958 (64 yıl yaşında) doğumlu Madonna, Guy Ritchie (2000-2008) ve Sean Penn (1985-1989) ile iki evlilik yaşamış, Lourdes Leon, Rocco Ritchie, David Banda Mwale Ciccone Ritchie, Mercy James isimli çocukların annesidir.

Kültür Sanat haberleri


Editor
Haber Merkezi ▪ İndigo Dergisi, 18 yıldır yayın hayatında olan bağımsız bir medya kuruluşudur. İlkelerinden ödün vermeden tarafsız yayıncılık anlayışı ile çalışmaktadır. Amacı; gidişatı ve tabuları sorgulayarak, kamuoyu oluşturarak farkındalık yaratmaktır. Vizyonu; okuyucularında sosyal sorumluluk bilinci geliştirerek toplumun olumlu yönde değişimine katkıda bulunmaktır. Temel değerleri; dürüst, sağduyulu, barışçıl ve sosyal sorumluluklarının bilincinde olmaktır. İndigo Dergisi, Türkiye’nin saygın İnternet yayınlarından biri olarak; iletişim özgürlüğünü halkın gerçekleri öğrenme hakkı olarak kabul etmekte; Basın Meslek İlkeleri ve Türkiye Gazetecileri Hak ve Sorumluluk Bildirgesi’ne uymayı taahhüt eder. İlaveten İnsan Hakları Evrensel Beyannamesi’ni benimsemekte ve yayın içeriğinde de bu bildiriyi göz önünde bulundurmaktadır. Buradan hareketle herkesin ırk, renk, cinsiyet, dil, din, siyasi veya diğer herhangi bir milli veya içtimai menşe, servet, doğuş veya herhangi diğer bir fark gözetilmeksizin eşitliğine ve özgürlüğüne inanmaktadır. İndigo Dergisi, Türkiye Cumhuriyeti çıkarlarına ters düşen; milli haysiyetimizi ve değerlerimizi karalayan, küçümseyen ya da bunlara zarar verebilecek nitelikte hiçbir yazıya yer vermez. İndigo Dergisi herhangi bir çıkar grubu, örgüt, ideoloji, politik hiçbir oluşumun parçası değildir.