Bosna Piramitleri & Göbekli Tepe Semineri

“Tarih hakkında bize öğretilenlerin hemen hepsi yanlış. İnsanın, medeniyetlerin ve piramitlerin kökeni. Tarih kitaplarının yeniden yazılması gerekecek” (Dr. Sam Osmanagich)

BOSNA PİRAMİTLERİNİ KEŞFEDEN PROF. DR. SAM SEMİR OSMANAGICH İLE MACERA TADINDA BİR SEMİNER, NEFES KESEN İNSANLIK HİKAYEMİZ…

bosna piramitleri semineriPROF. DR. SEMİR OSMANAGICH, BİR ARKEOLOG, ANTROPOLOG, MAYA TARİHİ UZMANI VE KAŞİF.


Bosna Piramitleri ve Göbekli Tepe ile bilincinizi daha genişletmeye hazır mısınız? Gerçekleri bilmek isteyenler için Bosnalı “Indiana Jones” 04 Nisan 2015’te İstanbul’da…

Dünya piramitlerinin ne anlama geldiğini uzmanından dinleyerek Bosna piramitlerinin gizeminde perdeleri aralayacağız.

Bilmediğimiz ama bir şekilde hissettiğimiz geçmişimiz için elle tutulan bir maceranın içine gireceğiz.

Piramitler kimler yaptı? Bu konuda her şeyi biliyor muyuz?

Dünyanın ilk tapınağı olarak bilinen Göbekli Tepe’nin sırrı ne?

Piramitlerin altında onları birbirine bağlayan tünellerdeki yüksek yaşam enerjisi nedir ve bunların varlığı hakkında neden az bilgiye sahibiz?

Sonsuz ve ücretsiz enerji mümkün mü?

Tüm bu sorular ve çok daha fazlası araştırmacı ve Maya tarihi uzmanı, usta arkeolog ve cesur girişimci Dr Semir Osmanagic bize 04 Nisan 2015’de cevap verecek.

Müthiş heyecanlı bir serüven bizi bekliyor.

[divider]

Seminer saatleri: 10.30-18.00 

Yer: Elite World Hotel  Piyerloti Salonu (Şehit Muhtar Caddesi No: 40 Taksim) İstanbul

Katılım ücreti: 180 TL – Öğrenci : 150 TL

Rezervasyon: 0535 223 26 88 (Ferhan Gürbüz) [email protected]

Seminer İngilizce yapılacak ve Türkçe’ye çevrilecektir.

http://www.bosnian-pyramid.org/google-earth-visoko/

[divider]

osmanagichProf. Dr Semir Osmanagic Kimdir?

Semir Osmanagic, Bosna Hersek doğumlu Amerikalı arkeolog, araştırmacı yazar. 2005 yılında Avrupa’nın bilinen tek piramitleri  Bosna Piramitleri’nin keşfetti. Osmanagic, bu piramitlerin  araştırılmasına yönelik olarak ‘Bosna Güneş Piramidi Derneğini’’ kurdu. Son yıllarda Bosna piramitleri tanıtmak için yirmiden fazla ülkede konferans düzenledi. Maya dünyası, Peru, Pasifik, Afrika ve Avrupa uygarlıkları üzerine ayrıca dünyanın en saygın bilimsel enstitülerinden biri olan Rus Doğal Bilimler Akademisi’nin yabancı üyesi. Şu anda Bosna Hersek’teki Amerikan Üniversitesinde antropoloji profesörü olarak çalışıyor.

Detaylı bilgi: www.bosnian-pyramid.org

[divider]


Bu bir advertorial reklamdır.


 

Editor
İndigo Dergisi Haber Merkezi | İndigo Dergisi, 18 yıldır yayın hayatında olan bağımsız bir medya kuruluşudur. İlkelerinden ödün vermeden tarafsız yayıncılık anlayışı ile çalışmaktadır. 2005 yılında kurulan İndigo Dergisi, indigodergisi.com web sitesi üzerinden tamamen dijital ortamda günlük yayın yapmaktadır. Aynı zamanda Türkiye’nin ilk internet haber dergisi olmakla birlikte, tüm yayın kadrosu ve okurlarıyla birlikte sürekli gelişmektedir. İndigo Dergisi’nin amacı; gidişatı ve tabuları sorgulayarak, kamuoyu oluşturarak farkındalık yaratmaktır. Vizyonu; okuyucularında sosyal sorumluluk bilinci geliştirerek toplumun olumlu yönde değişimine katkıda bulunmaktır. Temel değerleri; dürüst, sağduyulu, barışçıl ve sosyal sorumluluklarının bilincinde olmaktır. İndigo Dergisi, Türkiye’nin saygın İnternet yayınlarından biri olarak; iletişim özgürlüğünü halkın gerçekleri öğrenme hakkı olarak kabul etmekte; Basın Meslek İlkeleri ve Türkiye Gazetecileri Hak ve Sorumluluk Bildirgesi’ne uymayı taahhüt eder. İlaveten İnsan Hakları Evrensel Beyannamesi’ni benimsemekte ve yayın içeriğinde de bu bildiriyi göz önünde bulundurmaktadır. Buradan hareketle herkesin ırk, renk, cinsiyet, dil, din, siyasi veya diğer herhangi bir milli veya içtimai menşe, servet, doğuş veya herhangi diğer bir fark gözetilmeksizin eşitliğine ve özgürlüğüne inanmaktadır. İndigo Dergisi, Türkiye Cumhuriyeti çıkarlarına ters düşen; milli haysiyetimizi ve değerlerimizi karalayan, küçümseyen ya da bunlara zarar verebilecek nitelikte hiçbir yazıya yer vermez. İlkelerinden ödün vermeyen şeffaf yayıncılık anlayışını desteklemektedir. Herhangi bir çıkar grubu, örgüt, ideoloji, politik veya dini; hiçbir oluşumun parçası değildir. Köşe yazarlarımızın yazdıkları fikirler, kendi özgür düşünceleridir; İndigo Dergisi yayın politikası dahilinde değerlendirilir ve yayın ilkeleri ile çelişmediği müddetçe, düşünce ve ifade özgürlüğünü teşvik ederek yayına alınır. İndigo Dergisi, sunduğu tüm bilgilerin doğruluğunu teyit ve kontrol eder; bu bilgilerin geçerliliğine son derece önem verir.