Video: Aleyna Tilki konseri bombalı saldırı görüntüleri

Aleyna Tilki konseri bombalı saldırı yapıldı. Diyarbakır’da kimliği belirsiz kişi veya kişilerce ses bombası atıldı. İşte olay anı görüntüleri…

SON DAKİKA: Diyarbakır Merkez Kayapınar ilçesinde Aleyna Tilki’nin konserine kimliği belirsiz kişi veya kişilerce ses bombası atıldı. 8 kişinin yaralandığı saldırı sonrası konser iptal edildi. Polis ekipleri ses bombası atan kişileri yakalamak için çalışma başlattı.

Yetenek Sizsiniz yarışmasıyla ünlenen ve Cevapsız Çınlama şarkısıyla popüler olan güzel şarkıcı Aleyna Diyarbakır’daki konser verdiği bir kafeye kimliği belirsiz kişi ya da kişiler tarafından el yapımı patlayıcı ile saldırı düzenlendi. Olayda sanatçıyı dinlemeye gelen 6 kişi yaralandı.

aleyna tilki konseri bombalı saldırı diyarbakır video

Aleyna Tilki kimdir?

Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışmasında Gesi Bağları’nı söyleyerek hafızalara kazınan Aleyna Tilki Cevapsız Çınlama şarkısı ile popüler olmuştur. Son zamanlarda en çok dinlenen şarkılardan biri olan “Cevapsız Çınlama” şarkısı Emrah Karaduman desteğiyle güçlendirmiştir.

Kazandığı para ile müzik eğitimini sürdüreceğini belirten Aleyna’nın annesi ise Trabzon Ofludur. Verdiği özel bir röportajda sesini annesinden aldığını  ifade eden Aleyna çok ufak yaşlardan itibaren böyle bir yeteneğinin olduğunu ve annesinin onu hep desteklediğini belirtti.

Darbe gecesi Erdoğan’ın yayınlanmayan ilk konuşması