Sertab Erener Çatalca konserinde CHP’li Belediye Başkanı ile tartıştı

İstanbul Çatalca’da halk konserinde sahneye çıkan Sertab Erener, CHP’li Belediye Başkanı Cem Kara ile tartıştı.

Bu yıl 18’incisi düzenlenen Çatalca Erguvan Festivali’nde dün akşam Sertab Erener sahne aldı. Belediye Başkanı Cem Kara, protokol bölümünün boş kalmasını istedi ve seyircilerden orayı boşaltmalarını istedi. Sertab Erener ise bu duruma tepki göstererek önce sahneyi terk etti. Bunun üzerine festivale katılan seyirciler belediye başkanını yuhalamaya başladı.

Belediye Başkanı: Bu organizasyonu sağlayan benim

Belediye Başkanı Cem Kara “Sabaha kadar Sertab Erener diye bağırsanız da bu organizsayonu sağlayan benim. O nedenle yuhlamayla, bağırmayla bu sorunu çözemezsiniz. Ya hepimiz birbirimize saygı duyarak eğleneceğiz ya da eğlenmeyeceğiz. O nedenle herkes gereğini yapmalı ve bu öndeki alanı boşaltmalı. Ben sahneyi hanımefendiye bırakacağım o zaman ” dedi ve o sırada Erener tekrar sahneye çıktı.


İstanbul Çatalca'da halk konserinde sahneye çıkan Sertab Erener, CHP'li Belediye Başkanı Cem Kara ile tartıştı.

“Lütfen sahnemden çıkar mısınız!”


“Herkes yerinde kalsın orada oturmak isteyen bütün seyirciyi sahneye almak istiyorum. Ben 25 yıldır bu işi yapıyorum” diyen Erener, Cem Kara’ya da ‘Lütfen çıkar mısınız?” diyerek sahneden gönderdi. Erener daha sonra protokol kısmının halk tarafından doldurulmasını isteyerek konserine başladı.

Güneş Tutulması’nın burçlara etkileri