Huzurevinde skandal görüntüler: Yaşlı kadınla dalga geçtiler

Bir huzurevinde alzheimer hastası yaşlı kadınla dalga geçtiler, hakaret ettiler, bir de kameraya çektiler. Böyle insanlık olur mu?

Huzurevinde yaşlılara yapılan işkence görüntülerini ortaya çıkaran Zahide Yetiş, sunuculuğunu yaptığı televizyon programında “Siz kimsiniz ya? Hiç mi Allah’tan korkunuz yok” diyerek isyan etti.

Show Tv’de yayanlanan Zahide Yetiş’le programında huzurevinde yaşlı bir kadına yapılan işkenceler ekrana getirildi. Görüntülerde iki hasta bakıcının oldukça yaşlı ve alzheimer hastası olan bir kadınla dalga geçtiği görülüyor.


“Seni almaya geldik” diyerek yaşlı kadını ölüme gideceğine inandırmaya çalışan iki kişi kahkahalar eşliğinde yaşlı kadınla dalga geçiyor.

zahide yetiş
Zahide Yetiş

Programın sunucusu Zahide Yetiş, bu görüntülerin Whatsapp ihbar hattına geldiğini belirterek şöyle konuştu: “Bu onların da annesi olabilirdi, sizin de anneniz olabilirdi. Ben bu görüntüleri izleyince çok kötü oluyorum. Siz kimsiniz ya, siz kimsiniz! Sizin hiç mi utanmanız, Allah’tan korkunuz yok? Her zaman söylüyorum; çok iyi huzurevlerimiz var ancak arada da böyle kendini bilmezler çıkabiliyor.”

Kadınla tokalaşmak ateş tutmaktan daha korkunç!