Muharrem İnce YKS’ye girecek öğrencilere seslendi

Muharrem İnce, hafta sonu yapılacak Yükseköğretim Kurumları Sınavı’na (YKS) girecek öğrencilere Twitter’dan başarılar diledi.

Muharrem ince YKS girecek öğrencilere

“Maalesef siyaset nedeniyle ertelenmiş bir sınava gireceksiniz.” diyen İnce, “Önce üniversite sınavını sonra ülkemizin geleceğini, hepimizin geleceğini geri kazanacağımıza gönülden inanıyorum.” ifadelerine yer verdi

Muharrem İnce YKS’ye girecek öğrencilere şöyle seslendi:

Muharrem İnce’nin, Yükseköğretim Kurumuları Sınavına girecek öğrencilere başarılar dilediği twitlerin tamamı şu şekilde:“Çocuklarım, evlatlarım, öğrencilerim, gençler; geleceğinizi belirleyecek önemli bir eşiktesiniz. Maalesef siyaset nedeniyle ertelenmiş bir sınava gireceksiniz. Her şeye rağmen tüm olumsuzlukları bir kenara bırakıp, geleceğinize odaklanmanızı istiyorum.

Heyecanınızı hissediyorum, en az aileleriniz kadar bu heyecanı yaşıyorum. Sizlerin umutlu, mutlu ve başarılı bir gelecekte; marka üretmeniz, tasarım yapmanız, teknoloji geliştirmeniz benim en büyük isteğimdir. Bu amaçtan asla vazgeçmedim, vazgeçmeyeceğim.


Önce üniversite sınavını sonra ülkemizin geleceğini, hepimizin geleceğini geri kazanacağımıza gönülden inanıyorum. Allah’tan her birinize zihin açıklığı vermesini diliyor, başaracağınıza inanıyor, gözlerinizden öpüyorum.”

Yükseköğretim Kurumlar Sınavı: Hangi testten başlanmalı? Adaylara öneriler